Päästjatega sõbraks

Lääne-Virumaa, Kadrina vald, Kadrina alevik, Kadrina huvi- ja noortekesus, Rakvere tee 4, Kadrina

Talgud toimusid 04. mai 2019
Talgute eesmärk ja hüvang Kaasata kohalik kogukond (lapsed) Virumaa päästeala noorteringide õppepäevale. Sel päeval on alevis palju päästeautosid ja -tehnikat ning toimuvad erinevad demod, mille nägemine tuleb kasuks kõigile. Võistlusülesanded on suunatud noorteringide võistkondadele ning külastajad saavad kustutamist, päästmist jms proovida ning tehnikaga tutvuda, kui võistlejaid punktis ei viibi. Seepärast on vajalikud ka ainult külastajatele suunatud ülesandepunktid. Pisemad saavad aimu, mida päästjad teevad ning suuremad teadmise, kuidas erinevate õnnetuste korral käituda.
Talgutööd Aktiivne külastajate kaasamine (külastajate kutsumine ülesannet sooritama); ülesande sooritamise tagamine (vahendite valmispanek ja järelevalve); meenete/auhindade jagamine. Lisaks staabi roll (med. vahendite hoiukoht, leiukasti hoiukoht, võistlejate ülesandelehtede kokkukorjamine jms pisiülesanded). Võistlusalal heakorra tagamine (kindad korraldaja poolt).
Talguliste maksimumarv 12
Vabu kohti 1
Kaasa võtta Ilmastikule vastav riietus
Talgulistele pakutav Soe lõunasöök ja temaatiline kingikott, võimalik näha erinevaid demosid.
Talgujuht Anneli Nagel
Keeled mida talgujuht räägib Eesti
Kogunemine Kadrina Huvi- ja noortekeskuse peaukse juures (vihmaga sees) kell 10.30.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Nn ministaap on 3 kohas - noortekeskuse juures, lauluväljakul ja paisjärve ääres. Katusealune on igas punktis teile tagatud. Töö toimub paarikaupa ning lõunapausi ajal on võimalik staapi vahetada.
Talgukood 190407006
Prindi talgute kuulutus Salvesta kalendrisse