Paadrema külatalgud

Pärnumaa, Varbla vald, Tõusi, Paadrema Külakeskus, Tõusi küla ja Paadrema kirik, Paadrema küla

Talgud toimusid 03. mai 2014
Talgute eesmärk ja hüvang Kodukant kaunimaks: Paadrema Külakeskuse ja Paadrema kiriku korrastatud ümbrusest on rõõmu ja kasu nii kohalikule kogukonnale kui külalistele!
Talgutööd Paadrema Külakeskuse ümbruse korrastamine: aia parandamine, vanade puude okste kärpimine, võsa saagimine ja korjamine, külakeskuse ja rahvamaja ümbruses teeäärte prügist koristamine, külakeskuse aknaraamide vanast värvist puhastamine ja värvimine, võimalusel kõrvalhoone lammutamisega alustamine ning muud talgute käigus selguvad jooksvad tööd. Paadrema kiriku ümbruse korrastamine: vanade puude okste kärpimine, võsa saagimine ja korjamine, ümbruse riisumine ja muud talgute käigus selguvad jooksvad tööd.
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 1
Kaasa võtta Töökindad, rehad, võsalõikajad, saed, kirved, oksakäärid, hekikäärid, võimalusel tööriistad aknaraamide puhastamiseks ja kõrvalhoone lammutamiseks (kokkuleppel).
Talgulistele pakutav Külaseltsi tegevuste tutvustus: piljardituba, käsitöötuba. Talgusupp ja koduleib, kook ja kohv. Talgulistele õhtul piljardimäng!
Talgujuht Margit Merila
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene
Kogunemine Paadrema Külakeskuse juures 03. mail alates kl 9.30
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Külakeskuse juures talguliste jagunemine kahele objektile: külakeskuse ja kiriku juurde.
Talgukood 140417004
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid www.paadrema.ee/Galerii