NORA maja talgud

Saaremaa, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Suur-Sadama 49

  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 04. mai 2019
Talgute eesmärk ja hüvang Saare Maakonna Invaühing on tegutsenud peagi juba 29 aastat. Meie ühingul ja reumahaigetel on tänu Eleonora Sepale olemas oma kooskäimise koht NORA maja näol. Talgute eesmärgiks on liikumispuuetega inimeste ja reumaatikute aktiivse ühiskonnaelus osalemise toetamine ja spetsialistide vastuvõttude jätkamine (kingsepp, proteesimeister ja abivahendite spetsialist). Selleks on vajalik kooskäimiskoha korrastus.
Talgutööd Ootame abilisi maja suurpuhastusel, eriti teise korruse koristamisel, kuna liikumispuuetega inimestel on see keeruline. Üheskoos peseme aknaid ja koristame maja. Tasuta asjade poes korrastame ja sorteerime kaupa. Õues on planeeritud küttepuude ladumine ning kevadtööd peenramaal. Talgute raames toimub ka kevadele kohane ülipopulaarne rohevahetus. Võta kaasa üle jäänud taimed ja jaga teiste huvilistega.
Talguliste maksimumarv 25
Vabu kohti 12
Kaasa võtta Palun võta kaasa töövahendid, kindad, aknapesu lapp/kaabits (aknapesuvedelik ja paber on meil olemas) ning kindlasti rõõmus meel! Rohevahetuseks on hea kaasa võtta taimi/lilli/istikuid, mis üle või liiga suureks kasvanud.
Talgulistele pakutav Pakume head seltskonda, talgusuppi, kooki ja kohvi. Ilusa ilmaga naudime head toitu õues. Suurepärane võimalus kogukonna heaks midagi ära teha! Oled südamest oodatud!
Talgujuht Ingrid Põldemaa
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Suur-Sadama 49
Talgukood 190427001
Salvesta kalendrisse