MTÜ Igale Lapsele Pere ühistalgud

Lääne-Virumaa, Kadrina vald, Kadapiku, Koidula talu

Talgud toimusid 04. mai 2013
Talgute eesmärk ja hüvang MTÜ Igale Lapsele Pere soovib panustada oma missiooni kohaselt perede toetamisele, kes kasvatavad oma peres vanemliku hooleta lapsi. Seekord otsustasime üheskoos appi minna oma ühingu Kadrina hooldusperedele kevadtööde tegemisel. Talgute eesmärk on ka teavitustöö lastest Eestis, kes vajavad uut perekonda ja sellest, et ainult perekond suudab pakkuda nendele lastele sellist turvalist keskkonda, mida laps vajab oma arenguks.
Talgutööd õunapuude lõikamine aia värvimine kanamaja ehitamine lillepeenarde tegemine peenramaa ümberkaevamine marjapõõsaste harvendamine metsaaluse korrastamine ja palju muud
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 5
Kaasa võtta saed, oksakäärid ja töökindad. Kui on võimalus laenutada oksahakkimise masinat või isegi bobcat'i (maa on paene ja käsitsi peenraid ei saa teha), siis see oleks veel eriti tänuväärt!
Talgulistele pakutav Lapsed ja pere saab kaasa võtta! Lastele on seal ruumi nii ringijooksmiseks kui loomade uudistamiseks. Lahke pererahvas pakub omalt poolt sõitu nii suure hobusega, kui ka pisikese poniga. Talus on veel loomi - koerad, kassid, kitsed jt. karvased ja sulelised.Talgusuppi ja kohupiimakooki ning morssi. Võimalus ka grillida.
Talgujuhid
Jane Snaith
Moonika Kirsch
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Tallinnas kogunemine 04.mai kell 8.30 Ülemiste ostukeskuse parklas, linnapoolse sissekäigu pool küljes.
Talgukood 1303161
Salvesta kalendrisse