Mis sest sörve keelest teeme?

Saaremaa, Salme vald, Anseküla, Anseküla Seltsimaja

Talgud toimusid 04. mai 2012
Talgute eesmärk ja hüvang Meie eesmärgiks on panna kokku (ees?)sõrulaste nägemus oma piirkonna kohaliku murde - sõrve keele - kasutamise "maksimumprogrammist" ehk sellest, milline oleks meie arvates ideaalne sõrve keele kasutamine hariduses, meedias, asjaajamises, ettevõtluses, kultuurielus jm valdkondades.
Talgutööd Kõikvõimalike ideede väljarääkimine ja üleskirjutamine, läbiarutamine. Sõrve keele tuleviku "maksimumprogrammi" koostamine eesmärgiga saata see Eesti Keele Arengukava täitmise mõttetalgutele sõrulasi esindama.
Talguliste maksimumarv 18
Vabu kohti 7
Kaasa võtta Oma nägemus sõrve keele parimast võimalikust tulevikust!
Talgulistele pakutav Võimalus ühineda Sõrvemaa Pärimuse Seltsiga. Meite selsi pöhiliseks tegevuseks on Sörvemaa ning sörulaste pärimus ülese leida, kogu koguda, alles oida, egabäiselt kasutada ning edasi öpetada.
Talgujuht Mari Lepik
Keeled mida talgujuht räägib Eesti
Kogunemine Saame kokku Anseküla Seltsimajas (silmatorkavalt ümberehitatav hoone Anseküla linnapoolses otsas, mändide all) kell 18. Mõttetööga alustame 18.15 ja töötame nii kaua kui korraliku plaani koostamiseks tarvis on.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Kuna maja ümberehitus on pooleli, siis meil ei ole elektrit! Toa saame kamina abil soojaks kütta ja mõttetöö küünlavalgel saab olema romantiline ja viljakas! Palun võtke võimaluse korral kaasa nii küünlaid/õlilampe kui ka paar kaminapuud! Soojad riided igaks-juhuks selga!
Talgukood 12042521
Salvesta kalendrisse