Mauri Põliskodude küla heakord

Võrumaa, Rõuge vald, Mauri, Hindo, Mauri küla Rõuge vald Võrumaa 65225.

  • Heakord
  • Kogukonna turvalisus
  • Külatalgud
  • Prügikoristus
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 04. mai 2019
Talgute eesmärk ja hüvang MTÜ Mauri Põliskodud otseseks eesmärgiks on luua isemajandavate majapidamistega ökoküla mudel. Kaudseks eesmärgiks on pakkuda läbi loodava küla eduloo alternatiivi maapiirkondade elavdamiseks elustiiliettevõtluse ja ühistegevuse kaudu. Soovime oma tegevusega luua positiivse kuvandi maaelust ning pakkuda inimestele ühte võimalikku varianti linnast maale kolimiseks ja seal hakkama saamiseks. Teeme Ära talgutel korrastame külaplatsi ja kaevame sauna vundamendi auku, et tulevastele elanikel ja talgulistel oleks puhas ja hea meie külas olla.
Talgutööd Puuriitade ümberladumine, kompostipeenra korrastamine, ehitusmaterjali ladustamine, sauna vundamendi augu kaevamine, keldri vundamendi kindlustamine.
Talguliste maksimumarv 60
Vabu kohti 51
Kaasa võtta Labidas, käru, reha, töökindad.
Talgulistele pakutav Mauri Põliskodude küla tutvustav ekskursioon, naadismuuti, imemaitsev taimetoidu supp ja magusad maiustused, müstiliselt palju värsket õhku, elavat loodust ja hoolivat suhtumist. Lisaks õndsaks tegevat väsimustunnet oma lihastes ja rohkelt tänu.
Talgujuht Alice Kirsipuu
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Kell 10.00 Külakoja ees.
Muu vajalik info Kui soovid transporti Vastseliinast, siis anna teada, tuleme järgi. http://www.eestimaapõliskodud.ee/p%C3%B5liskodud/mauri-p%C3%B5liskodude-k%C3%BCla
Talgukood 190426008
Salvesta kalendrisse