Matsu talu Teeme Ära

Harjumaa, Rae vald, Limu, Limu kyla, Matsu talu

  • Haljastustalgud
  • Külatalgud
  • Prügikoristus
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 07. mai 2016
Talgute eesmärk ja hüvang Kevadised korrastus- ja haljastustööd Matsu talu hoovis ja vanas viljapuuaias. Talgud on möeldud sugulastele, söpradele ja kylarahvale ning nendega kaasas olevatele toredatele inimestele yheks sotsiaalse suhtluse ja vabaaja veetmise vormiks.
Talgutööd Meestele: vanade aidapalkide ja pehkinud puitmaterjali äravedu. Kaevetöödel tekkinud kivide kokkukorjamine ning ladustamine. Naistele : Aias löigatud okste käruga äravedu. puulehtede ja kuluheina kokkuriisumine ning mulla tasandamine ja riisumine. Kivide ära korjamine niidetavalt alalt. Lastele: Igakylgne isadele ja emadele abiks olemine. Köigile: Kyttepuude riita ladumine. Soovijad vöivad tegeleda ka lillede ja lillepeenardega.....
Talguliste maksimumarv 40
Vabu kohti 35
Kaasa võtta Riietuda targalt ja kihiti !!! Talgud toimuvad iga ilmaga.!!! Liitumine talgulistega ning lahkumine toimub igayhe omal äranägamisel ning vabal tahtel.
Talgulistele pakutav Ilusa ilma puhul pyyame pakkuda möningast programmi kogu päevaks. 11.00 - koguneme taluhoovis, jagame tööd ja töömaad. 15.00 - talguliste löuna.Perenaine pakub omatehtud talgusuppi. Avatud peretytre väike KÄSITÖÖPOOD. OODATAKSE OSTJAID !! 16.00 - Jätkame töödega. 18.00 - Kohvipaus. Omaaia öunamahl. Vöimaluse korral köneleb lektor. Teema jääb yllatuseks! 19.00 - Talguliste vahel loositakse välja väärtuslikud kingitused: Naistele- Prantsuse parfyym Taylor Swift Edp 50 ml. Meestele- mehine komplekt mis koosneb keelekastest ja selle joomiseks vajalikest aksessuaaridest. Väikesed meened köigile kellele loosiönn ei naeratanud. Lastele kommi IGALJUHUL !!! 19.00 - Ametliku osa LÖPP. Kui retrohönguline tehnika alt ei vea vöi väljas liiga valge ei ole siis vaatame kuuriall "vanaaegseid multifilme" (liikumatud pildid).Juhul, kui see ei önnestu ,siis syytame soovikorral lökke. Vaba migrofon ! Mängujuhid on teretulnud !!
Talgujuht Leelo Ojasuu
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Jyri-Arukyla teelt paremale Seli teele. Esimesel vöimalusel veelkord paremale Limu teele. Sirge löpul, otse ees asubki Matsu talu. Sissesöidust vasakule jääva heinamaa serval pargime autod ! KOGUNEME LAUPÄEVAL 07.MAIL KL. 11.00
Talgukood 160501024
Salvesta kalendrisse