Mäepealse talgud - igaühele meelepärast

Tartumaa, Kambja vald, Paali, Kambja vald, Paali küla, Mäepealse talu

  • Haljastustalgud
  • Heakord
  • Muud talgud
  • Veeohutus
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 07. mai 2016
Talgute eesmärk ja hüvang Meie korraldame talgusid kolmandat korda, sest seni on talgud olnud väga rõõmsad, elamusterohked ja tulemuslikud. Meie õuel on saanud palju nalja ja tööd on saadud tehtud nagu muuseas. Jätkame eelmisel aastal poolelijäänuga ja alustame uute projektidega.
Talgutööd Töid mida teha, on üksjagu. Igaüks leiab endale meelepärase. Jätkame eelmisel aastal alustatud (eelmisel aastal eemaldasime muldkatuse) keldri renoveerimist. Sellel aastal paneme keldrimajale uue voodri ja ehitame uue plekk-katuse. Meie kinnistult saab alguse allikas, mis voolab igal aastaajal ja iga ilmaga. Veeohutust silmas pidades korrastame ja muudame turvaliseks allika kaldad ja vajadusel puhastame ka truupi. Jätkame metsapargi korrastamisega (võsa saagimine, langetatud võsa ja okste korjamine ja põletamine). Laste tubadesse plaanime teha seinamaalid (kaks kunstnikku on lubanud lastele appi tulla). Kui töökäsi jääb üle, siis jätkame puuotsa lastele mängumaja ehitamist. Kõik talgulised võivad lapsed kaasa võtta, leiame ka neile toredaid tegevusi ja mõtleme välja üllatused.
Talguliste maksimumarv 25
Vabu kohti 13
Kaasa võtta Ilmastikule vastav riietus. Võimalusel töökindad, aga neid on ka meil piisavalt. Kõige olulisem on kaasa võtta rõõmus meel! Talgute lõpu kellaaeg ei ole kivisse raiutud - toimetame seni kuni lusti ja tahet jagub. Lapsed on ka kõik väga oodatud!
Talgulistele pakutav Talgulised saavad kostitatud nii kohvi-tee pausidega kui lõuna- ja õhtusöögiga. Peale tööd väike grill ning koosviibimine, vaatame eelmiste aastate pilte ning jagame kõigile meelehead.
Talgujuht Maarja Astover
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Toimetama hakkame kell 10.00, plaani peame ja kohvi (teed) pakume juba kell 9.00. Koguneme Mäepealse õuel.
Talgukood 160321008
Salvesta kalendrisse