Lööme Kassisaba läikima !

Harjumaa, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kassisaba asum

Talgud toimusid 03. mai 2014
Talgute eesmärk ja hüvang Eesmärk on inimestele südamele panna, et nende majaesised on osa linnaruumist, osa tervikust. Selleks, et tervik oleks ilus ja puhas peaksid inimesed rohkem hoolima. Eesmärk oleks kutsuda Kassisaba asumi rahvast märkama kodukoha ümbrust. Ennekõike võiksid kõik inimesed selles piirkonnas võtta 3. mail ette midagi oma maja ümbruses, kuid kellel nt aega üle jääb, siis võiksime kogunenud talguliste grupiga pead kokku panna ja mõelda lahendusi, mis teeksid kodukoha ilusamaks paigaks. Võiksime kaardistada üheskoos murettekitavad paigad meie Kassisaba asumis. Samuti võiksime saada tuttavaks naabritega. Üritus võiks olla järelvõnkeks hiljutistele Kassisaba kevadpäevadele! :)
Talgutööd Kõigile kassisaba elanikele: Oma majaümbruste korrastamine kogu päeva vältel. Kogunenud talgugrupp :Kassisabas murettekitavate paikade kaardistamine, nende kruntide omanikega rääkimine, kihutustöö. Võiksime ka puhastada mõned objektid gräffitikihi alt ning kilekottidesse koguda teele ettejäävat prügi:)
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 30
Kaasa võtta Hea tuju, mõni tore tuttav/naaber, samuti võib kaasa võtta prügikoti, et tee peale ettejääv prügi nagu muuseas ära koristada:)
Talgulistele pakutav Läbirääkimisel üks soodustusega teenus/toode kohalikus äris..
Talgujuht Emma Johanna Lepasoo
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise, Vene
Kogunemine Koguneksime Falgi pargis, suure kiige juures.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta 28. aprillil toimub Kassisaba seltsi eelkoosolek, kus lepitakse ka muuhulgas kokku talgutel ettevõetavad tööd. Seega jälgigem infot ka facebookis Kassisaba seltsi lehel! :)
Talgukood 140426014
Salvesta kalendrisse