Loode talu korrastus- ja kaunistustööd

Raplamaa, Kehtna vald, Paluküla, Loode talu

Talgud toimusid 05. mai 2018
Talgute eesmärk ja hüvang Seitsmendatele Loode talu talgutele tuleb kokku kolm põlvkonda talu rajajate järeltulijaid. Plaan on tegutseda kolme meeskonnaga. Esimene püüab kihelkonna värvidega talule rõõmsat nägu anda, teine grupp hakkab elumaja teise korruse ehitamisega seda suveelamiseks ette valmistama ning kolmas tiim, nagu varasematel aastatelgi, käib läbi kraavid, et veed ikka vuliseks.
Talgutööd Värvimine kihlekonna värvidega; Katusealuse koristamine, vaheseinte ja põrandate tegemine; Kraavidest lahtise sodi ja ummistuste eemaldamine.
Talguliste maksimumarv 25
Vabu kohti 11
Kaasa võtta Kindad, pintslid, aku- ja elektrisaag, tugev reha ja terav labidas kraavide puhastajatel.
Talgulistele pakutav Hommikukohv kogunemisel; Lõunasöök; Tervislikult värske õhk ja ühistegutsemine - rõõm kasulikult veedetud päevast.
Talgujuht Tiiu Vitsut
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine K 10.00 Loode talu, Paluküla, Kehtna vald
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta 2020. aastal täitub Loode talu nurgakivi panekust 85 aastat ja see on meie eesmärk ja siht, mida väärikalt järgmise suguvõsa kokkutulekuga tähistada. Juhan Pihtjõe järeltulijate põlvkonnad saavad Loode talu eest hoolitsemisega austada Eesti Vabariigi head tegu anda suurperedele asundustalud. Juhan ja Miina Pihtjõe paljulapseline pere oli üks paarikümnest, kes Ingliste mõisa maadest eraldatud tükikese said, kuhu riik ka elamu püstitas, millesse pere 1936.aastal kolis.
Talgukood 180318002
Salvesta kalendrisse