Lõbusad talgud Kiruvere muinasmaastikul

Harjumaa, Kõue vald, Kiruvere, Paunküla veehoidla lõunakaldal, Kiruvere küla, Kiigemäe ja Muinas-Kiruvere kinnistu

Talgud toimusid 05. mai 2012
Talgute eesmärk ja hüvang Paunküla veehoidla äärse avaliku puhke- ja virgestusala kevadised heakorratööd. Kiruvere Muinaslaagri territooriumi heakorratööd ja ettevalmistus 7.juulil 2012 toimuvaks Kiruvere muinaslaagriks
Talgutööd Sõpradega taaskohtumine. Metsaaluse ja teeradade puhastamine lamapuidust (risu kokkukogumine-põletamine, riisumine, sinilillede korjamine jms). Ranna, telkimisplatsi ja virgestusala kevadine värskendamine.
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 2
Kaasa võtta töökindad, kiin või väike kirves, reha, oksakäärid, joogivesi, söögikauss+lusikas+joogitops (kui sul on ja pole palju palutud, siis abiks on ka mootorsaag, aiakäru)
Talgulistele pakutav Saame kokku uute ja vanade talgu-tuttavatega. Tutvustame Kiruvere Muinaslaagri tegemisi ja plaane 2012, kõik osalejad saavad vaba-kutse Muinaslaagri külastamiseks 7.juulil 2012. Talgud lõpevad ühise talgusupi söömisega. Pakume imelist loodus-elamust kevadkaunis maaliliste vaadetega paigas koos sinilillede ja päikesepaistega.
Talgujuht Katti Muru
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Kogunemine Muinas-Kiruvere kinnistul kell 10.30 - 11.00 (vt.kaarti või asukoht www.kiruvere.ee). Kontakt tel.5082138 või 5157725
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta See on meie kandi kõige toredam ja lõbusam talgu.
Talgukood 1203288
Salvesta kalendrisse