Lilleoru talgud! AVATUD õppekeskuse, Elulille pargi ja metsaraja tööd!

Harjumaa, Rae vald, Aruvalla, Taevasmaa tee, 75320 Harjumaa Eesti

  • Heakord
  • Spordi- ja terviseraja...
  • Muud talgud
  • Haljastustalgud
  • Külatalgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 03. mai 2014
Talgute eesmärk ja hüvang Oleme rajamas Lilleorgu uut AVATUD õppekeskust kõigile teadlikust arengust ja kestlikust eluviisist huvitatud inimestele. Tegevus Lilleorus põhineb terviklikul elukestval õppel, mille aluseks on teadlikkuse kasutamine kõikides oma elu tegevustes, et tuua enda ellu rohkem selgust, rahu ja rõõmu. Sellest oskusest saab kujuneda ka uus iseseisvatele ja eetilistele inimestele tuginev ühiskond.
Talgutööd Talgulistele saab osaks 2011. aastal Lilleorgu kolinud Põhuteatri lahti pakkimine, mis heidab talgute käigus “talvekuue” ja valmistub end sirgu ajama Lilleorgu ehitamisel olevas õppekeskuses AVATUD: http://www.lilleoru.ee/et/avatud. Lisaks kevadised aiatööd unikaalses Elulille pargis: http://lilleoru.ee/et/content/elulille-park ja ümbritseva Järvemetsa jalgraja kohendamine. Lisaks püstitame suviseks kursuste hooajaks valge telgi, aitame permakultuuri aia kasvuhoonel kerkida ja ladustame saekaatri juures mõned lauad!
Talguliste maksimumarv 76
Vabu kohti 8
Kaasa võtta Ilmastikule vastavad tööriided. Töökindad, kui on. Töökindaid on ka koha peal. Oma hea labidas, hark või käsihark!
Talgulistele pakutav Lilleorgu tutvustav ringkäik soovijatele lõunapausi ajal. Maitsvad eined Lilleoru kokkadelt ja kuum saun! Huvilistele osalemine teadlikkuse õpetaja Ingvar Villido traditsioonilisel õhtusel praktikum-loengul teemaga "Mis see teadlikkus siis on?"
Talgujuhid
Ave Oit
Anneli Hallik
Aigi Vahing
Toivo Aalja
Eve Soppe
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Lilleoru külaliste parklas kl 10. Kuidas tulla juhised: http://www.lilleoru.ee/et/kulalisele/tule
Muu vajalik info Lilleorus on 20 aastat lisaks teadlikkuse kasutamisele igapäevastes tegevustes praktiseeritud heade tegude tegemist ühiseks hüveks. See on muutnud paljude inimeste elusid positiivses suunas. Kõik, mida täna Lilleorus näed, on loodud "Teeme ära" põhimõtetele sarnases vabatahtlikus koostöös: www.lilleoru.ee
Talgukood 140404034
Salvesta kalendrisse