Lehetu küla heakorratalgud

Harjumaa, Nissi vald, Lehetu

Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang Korrastatud Lehetu sissesõiduvärav. Külakeskusele vajalik parkla. Heakorrastatud küla. Koostöö Lehetu külaelanike ja ettevõtjate vahel.
Talgutööd Külakeskuse juures tasandame killustiku. Lapsed ja naised riisuvad küla ning puhastavad tiiki. Mehed ja noorukid võtavad võsa riigimaalt, võsalõikurid puhastavad teeääred ja kraavid võsast. Alles jäetakse suured puud, väärispuud ja kena kujundusega põõsad. Trakoritega puhastatakse ja õgvendatakse kraavi põhjasid, et üleliigne vesi saaks ära voolata ning tasandatakse pinnase ebatasasused, et suvel oleks võimalik niita.
Talguliste maksimumarv 50
Vabu kohti 50
Talgulistele pakutav Talgusupp.
Talgujuht Olvia Laur
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene
Kogunemine Lehetu külakeskuses kell 11.00
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Lehetu külla sisse sõites avaneb meil võsastunud, soistunud, kole, räämas lagendik. Kuna see on riigimaa, siis ei ole seda siiamaani korrastatud. Aga kuna see maa-ala on Lehetu küla sissesõiduvärav, siis on meie külaelanike jaoks väga tähtis see maa-ala korda teha. Sest külasse sissesõidu esmamulje on väga tähtis. Lehetu külas asuvad 2 suurt ettevõtet ja 1 väiksem: AS Saidafarm ja Seve Ehituse AS, kus käib väga tihti ja palju väliskülalisi ning OÜ Lehetu Sepikoda külastavad sepiste tellijad. Tahame korrastada selle riigimaa, et parandada sissesõitjatele esmamuljet Lehetu külast. Lehetu külakeskust külastatakse igapäevaselt. Sissesõidutee kuni väravani on olemas ja korras, aga autosid ei ole parkida kuhugi. Külakeskuse kõrval parkimiseks kasutatavat maad on, aga autot parkida ei saa, sest maapind on pehme. Me oleme eelnevalt maad täitnud katkiste tellistega ja peale tahame panna killustiku, aluseks suure ja pealseks peenema.
Talgukood 11041515
Salvesta kalendrisse