Laulasmaa- koduküla kauniks ja puhtaks

Harjumaa, Keila vald, Laulasmaa, Laulasmaa küla Side tee 1 Laulasmaa Kaugtöökeskus talgu staap

  • Külatalgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang Koristada prahist Laulasmaa metsaparki, randa ja teeääri. Kasvatame koristustööle kaasates oma lapsi loodust hoidma, sest nende tulevik oleneb tänastest talgutest. Hoia LOODUST anna tulevikule LOOTUST. Sirje Mark - Laulasmaal (Eerikal) sündinud ja kasvanud tartlane kirjutab et sooviks koristada Laulasmaa rannametsas Roosna ojast Laulasmaa poole jääva kunagise Mandevälja suvemõisa keldrite ala ja kaevu mis on täis olmeprügi (pudelid, pakendid jms) ning näeb väga inetu välja. Infotund Laulasmaakandi elust-olust enne II MS Klooga-Kõltsu-Käesalu-Ahtma-Laulasmaa külades: Peale koristustööde on meil laulasmaalastel ja külalistel hea kuulata Sirje Marki jutustusi elust-olust. Laulasmaa külaselts tutvustab seltsi eesmärke ja tegevusi ning kutsub seltsiga liituma. Laulasmaa Kaugtöökeskus tutvustavad kontori rentimise ja lastehoiu teenuse, masaažikabineti jm võimalusi (laste sünnipäevapeod - piknikud)
Talgutööd TALGUTÖÖD ON KORISTUSTÖÖD - TEEME OMA KODU ÜMBRUSE KAUNIKS JA PUHTAKS. LAULASMAA KÜLASELTS (MTÜ Laulasmaa)PALUB NEIL, KEL ON VÕIMALIK RAHALISELT TOETADA TALGUTE LÄBIVIIMIST - toetada talguid kasvõi mõnekümne euroga, kandes selle arveldusarvele MTÜ Laulasmaa Pangakonto: 221051499151 Selgitus „Teema ära 2011 toetusfond" ning oma aadress (näiteks Linavästriku 6 või Miku 11) et teaksime keda tänada.
Talguliste maksimumarv 100
Vabu kohti 9
Kaasa võtta töökindad, tugevad kotid prügi jaoks, pikad puunäpitsad sodi tõstmiseks, labidad, rehad, jalas võiks olla ilmastiku ja prügikindlad jalatsid. Kõigil s/a+haagise omanikel, ATV-de ja furgoonautode omanikel palun neist võimalustest teatada talgujuhile. Vajame ka väikebussi talguliste veoks.
Talgulistele pakutav Laulasmaa külaselts (MTÜ Laulasmaa)http://laulasmaa.eu/ ja Laulasmaa Kaugtöökeskus (edaspidi KTK) www.kaugtookeskus.ee koostöös AÜ-de, kohalike elanike jt seltsidega soovivad muuta oma koduküla meeldivaks suvitus- ja elupaigaks. Talgutel teeme koos koristustöid. Laulasmaa külaseltsile on Kaitseliidu Tallinna Malev andnud välikatla talgulistele supi keetmiesks. Supi keetmine ja lõunastamine toimub KTK (Side tee 1) orienteeruvalt kl. 13-14. Lohusalu sadamas http://www.lohusalu.ee/pub toimub tantsuõhtu kus esineb ans "Prominent", Laulasmaa talguline tasuta tantsupeole nimekirja alusel. KTK-s on võimalik pesta . kasutada WC ning soovi korral grillida grillikojas. Türisalu külaseltsi abil saame kohapeale meditsiinitöötaja. Talguid on toetanud mitmed firmad, ühistud ja eraisikud. Külatalgut on rahaliselt toetanud: AÜ Linavästriku, T.Tondorff, terje Ojaver, Ivi Ammon, Indrek Eerik, AÜ Laulasmaa Miku, AÜ Endla. Täname sponsoreid ja toetajaid. Külaselts kutsub toetajaid supile ja tasuta tantsuõhtule.
Talgujuhid
Kadrin Pintson
Rein Raudsepp
Rainer Grenman
Sven Heide (Laulasmaa keskuse rühmajuht s/a + haagisega)
Vallo Sarapuu
Pille Kuus
Ivo Kallas
Karl Norvet
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise, Soome, Vene
Kogunemine Erinevad talgurühmad kogunevad eri kohtades: - Side tee (Juku) - Kirja tee (end Luule)- rühmajuht Rein - Posti tee (Kadaka tõusutee) - rühmajuht Ivo - Recset bubi Laulasmaa tee 1 -rühmajuht Sven; - Oja tän (Neptin) vastas GSM masti juures - rühmajuht Pille - Tornimäe/Majaka/ Laulasmaa Päevamärk - rühmajuht IngridLaulasmaa - Laulasmaa hotelli rand ja rannavolle platsid ning metsapark ja tenniseväljak - töid juhib MTÜ Peretennis ja Laulasmaa Isade Seltsing eesotsas tennisetreeneri Mati Kaljumetsaga 5177946 . Enamus registreeritud talgulisi teab oma kogunemiskohta kuid kes veel ei tea palun kirjutada vallo.sarapuu@mail.ee
Muu vajalik info Side tee ääred; Tallinn-Rannamõisa-Kloogaranna mnt Laulasmaa ulatuses teeäärte koristus; Laulasmaa MKA (Lõuna-Laulasmaa) parkmetsa ja ranna koristus; Laulasmaa kooli ümbruse ja staadioni koristus; Hotelli ranna koristus (rand kuulub kõigile). Tornimäe päevamärgi ümbruse ja parkmetsa ning teeäärte koristus. NB! Kõigist õnnetusjuhtumitest kus vajatakse esmaabi(ussihammustus, klaasikillu lõige jms) palume koheselt teatada mobiiltelefonil 5200923(Pille) või 50 49 508 (Vallo). Keila kiirabibrigaadida on kokkulepe.
Talgukood 11031412
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://fotoalbum.ee/photos/Laulasmaale/sets/976087