Lasteaed Maasikas rõõmsaks ja turvaliseks!

Harjumaa, Tallinn, Vasara 18

Talgud toimusid 04. mai 2012
Talgute eesmärk ja hüvang Koristada ning kaunistada laste mänguplats, teha see lapsesõbralikumaks ja turvalisemaks, kaasata lapsevanemaid igapäevases lasteaiatöös
Talgutööd Õueala puhastus/koristus, liivakastides liiva vahetus, mänguvahendite aluse täiendamine, mänguvahendite korrastus (värvimine, parandus), akende pesu, haljastustööd, köögi riietusruumi remondi eelnev ettevalmistustöö
Talguliste maksimumarv 50
Vabu kohti 15
Kaasa võtta kindad, tööriistad (rehad, harjad, labidad, töökindada, kärud, pintslid ja värvirullid, värvid), taimed, ilmastikule vastavad jalanõud, hea tuju ja positiivne suhtumine.
Talgulistele pakutav võileivad, kuum tee, supisted ja morss
Talgujuht Natalja Grishentshuk
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene
Kogunemine Kogunemine lasteaia õuealal, pea ukse ees alates kella 15.45-st. Lasteaia õueala on talgulistele avatud ajavahemikus 16.00 - 19.00. Iga talguline saab ise valida aja, millal ta ühineb meiega ning soovib panustada lasteaia õueala koristusse.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Eriti oodatud on kõik isad/mehed, kelle abiga loodame suuremad remonditööd ära teha. Isadel palume kontakteeruda lasteaiaga, et kokku leppida, millised tööd teostatakse ning mis vahendeid tööde tegemiseks läheb vaja.
Talgukood 1203221
Salvesta kalendrisse