Külasüdame heaks

Põlvamaa, Põlva vald, Peri, Põlvamaa, Põlva vald, Peri küla

Talgud toimusid 03. mai 2014
Talgute eesmärk ja hüvang Tegeleme kergemat sorti kehalise tegevusega, mille tulemusel saab talguline osa tervislikust liikumisest ning külasüda puhtaks ja väljanägemiselt tervemaks. Hoiame terve nii enda kui ka küla südame !
Talgutööd Et töölõigud on n-ö mööda küla laiali, jaguneme brigaadidesse. Korrastamist vajab sissesõiduallee Peri külla. Kuna eelmine aasta sai see väga põhjalikult koristatud, piirdume alleel sel aastal vaid tuulemurtud okste korjamise ja äraveoga lõkkekohta. Rehitsemist vajab bussipeatuse (mõlemal pool teed) ja teadetetahvli ümbrus. Samuti vajab teadetahvel puhastamist sinna «tulistatud» klambritest. Korrastame tahvlialuse lillepeenra ja ehk saab lilledki istutatud. Näitame üles head tahet ja lööme puhtaks keset küla asuvad mitte kellelegi kuuluvad nn «kaks kolmnurgatükki» (asuvad garaažidest nõksu aiamaade ja Peri 8 elamu suunas). Üle vaatamist vajab ka palliplatsi äärne teeserv, sealgi on murdunud oksi. Ka talvel pisut lonti vajunud kaitsevõrk platsi servas vajaks pingutamist ja lisakinnitusi. Lühidalt - tööd jagub!
Talguliste maksimumarv 15
Vabu kohti 11
Kaasa võtta Kindad, rehad, saag (piisab käsissaest), üks aiakäru ja labidas kuluks ära, näpitsad.
Talgulistele pakutav Puhast vett ja suppi saab igal juhul. Proovime jätkata eelmisel aastal närvikõdi pakkunud talguloosiga. Siinkohal on oodatud pakkumised kogukonnalt - kui sa oled millegi meisterdaja, osav kodukokk-hoidistaja või soovid panustada maiustustega lastele, võta kontakti talgujuhiga.
Talgujuht Margit Õkva
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene
Kogunemine Kell 10, ikka Peri poe ees!
Talgukood 140422020
Salvesta kalendrisse