Kollassaare matkaonni remont ja korrastamine

Järvamaa, Järva vald, Vetepere, Kollassaare

  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 01. mai 2019
Talgute eesmärk ja hüvang Kollassaare matkaonn on avalik tasuta matkakodu kõikidele loodusesõpradele, rahunautlejatele ning matkalistele. Ühiselt kasutame, ühiselt korrastame, siis jätkub seda väärika väega paika veel mitmeks inimpõlveks.
Talgutööd Seekordse talgutöö tulemusena peab saama vahetatud maja mädanenud alusraam ja paika uus põrand. Lisaks rajame mälestuskivi ka siinse matkataristu ja loodusradade rajaja Rein Arjukese mälestuseks. Lisaks ka tavapärane kevadine heakorrastus ja küttepuude varumine. Lisaks lõpetame ka kaevu varjualuse ehituse lõpetada. Jne jne jne :D
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 15
Kaasa võtta Võsalõikaja, mootorsaag kütusega, lõhkumiskirves, sõrgkang, õlitungraud.
Talgulistele pakutav Kes tuleb eelmisel päeval kohale, see saab püstkojas sauna nautida ja meeleoluka lõkkeõhtu. Talgupäeval on rammus talgusupp, töökindlad ja oma peremärk mille saab lävele lõigata. Lisaks tuleb ka tänutahvel nimedega maja seinale.
Talgujuht Erki VAIKRE
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Kohaletulek on omal äranägemisel, autod saab jätta RMK Simisalu loodusmaja parklasse. Sealt edasi läheb märgistatud laudtee läbi soo Kollassaarele (2,3 km). Kui on küsimusi, siis vastused tulevad talgujuht Erki Vaikrelt 55634030.
Muu vajalik info Kollassaare koduleht: https://www.estlander.org/kollassaare/ Kollassaare tutvustus: https://maaelu.postimees.ee/4486055/matkaonn-pakub-soosaarel-uitajale-peavarju
Talgukood 190211001
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid https://mapcarta.com/ChIJkavelEkjk0YRM4zAZFQU6pU