Kollassaare matkaonni korrastamine

Järvamaa, Albu vald, Vetepere, Kollassaare

  • Mälestised
  • Spordi- ja terviseraja...
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 06. mai 2017
Talgute eesmärk ja hüvang Talgud teenivad kõikide loodusesõprade, matkahuviliste ja pärandkultuuri austajate huve. Korrastamise läbi hoiame kohta elus ning kasutuskorras nii, et igal eksleval ränduril oleks ikka mõnus sinna pidama jääda.
Talgutööd - Küttematerjali varumine eesootavaks hooajaks - Võsa hävitamine. - Kevadel maha lõigatud võsa ja pöetud õunapuude oksaräga põletamine. - Uue lõkkekoha rajamine - Suvekööki kordtnaga pliidi ehitamine - Suveköögi avatud külje kinniehitamine - Saunatamine ja lõõgastumine :)
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 8
Kaasa võtta Abi on võsalõikurist, rohutrimmerist ja mootorsaest. Ja tühjadest kätest ka sest saarele on vaja viia telliseid ja ahjusavi :) Lisaks metsale sobivad rõivad päevaks, saunakraam õhtuks ja magamisvarustus neile, kes ka ööseks soovib jääda.
Talgulistele pakutav Talgutoit töö veerele ja saunaleil päevalõppu. Parim pakutav on muidugi seltskond. Sest need kes Kollassaarele tulevad tööd müttama, need on pärisinimesed. Ja kes ei tea, siis saunaks on meil suitsukerisega püstkoda.
Talgujuht Erki VAIKRE
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Kogunemine toimubki Kollassaarel, kuid sinna autoga ei pääse. Maamärgiks on RMK Simisalu Loodusmaja, kus on korralik parkla ning kust algab matkarada, mis Kollassaarele viib. Matkarada saarele on 2,5km. Simisalu asub siin: http://kaart.delfi.ee//?bookmark=0f1eb3f61b99efca79a9eea791590516
Talgukood 170328033
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid https://www.flickr.com/photos/109674879@N03/13853600263/in/photostream/