Kiltsi lennuvälja maandumisraja korrastamise talgud

Läänemaa, Ridala vald, Kiltsi

  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang Talgude eesmärk on tõsta lennuvälja kvaliteeti, kasutamaks seda kiirendusspordi ürituste tarbeks. Soovime seeläbi parandada Eestis enim kiirendusvõistlusteks kasutatava raja kvaliteeti.
Talgutööd - betoonkatte aukude parandamine (lahtise betooni ja sodi eemaldamine ning augu täitmine uue betooniga) - rajale FIA reeglitele vastava märgistuse värvimine (betooni aluspinna puhastamine ning šablooni abiga markeeringu kandmine betoonile) - raja koristamine suuremast sodist, samuti raja ääres leiduva suurema prahi kokku korjamine. Tegemist on potensiaalse ohuga võistlejatele.
Talguliste maksimumarv 16
Vabu kohti 5
Kaasa võtta Tööriided, mis kannatavad mustaks saamist, hea tuju ja töötahe.
Talgulistele pakutav Palju tööd, hea seltskond, söök, jook ning paljude Eesti autospordi huviliste suur tänu :)
Talgujuhid
Rasmus Keskküla
Indro Päll
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise, Vene
Kogunemine Kiltsi lennuväljal, pearaja alguses, 9:00. Kohalejõudmises abistab teid Google kaart. Soovitatav on samast kandist tulijatel kopereeruda autodesse, et sõidukulud oleks väiksemad ja seltsis segasem!
Muu vajalik info Antud talgusid korraldab MTÜ Eesti Audi Klubi. Enne, kui registreerite end antud üritusele, palun kindlasti kontakteeruda korraldajaga, kuna registreerimine toimub paralleelselt ka klubisiseselt ning need numbrid ei kajastu reaalajas siin.
Talgukood 11050229
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://www.snap.ee/user/UrmoP/album/talgud_2011