Kikevere kalmistu ja lähiümbruse korrastus

Järvamaa, Imavere vald, Jalametsa, Kikevere kalmistu

Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang Kikevere kalmistu korrastuse talgute läbi saavad kokku nii vanad kui noored.Läbi ühistöö ja suhtlemise kinnistub kohalik kultuuripärand ja kodupaiga tunne.Jätkuprojektidega rajatakse kalmistu piirkonda looduspark ja matkarajad.
Talgutööd võsa raie ja okste koristus ning ühistule tegemine,ilupuude heki istutamine,pinnase täiendav planeerimine mullaga ja murukülv.
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 21
Kaasa võtta kindad kätte,kummikud jalga piknikukorv poleks paha. Kellel mootorsaag ja võsalõikur võta kaasa,rehad-labidad on kohapeal olemas.Tule hea tujuga koos perega.Ka lastele on tegevust,nii tööd kui lõbu.
Talgulistele pakutav Tutvustame aastaga tehtut ja meenutame aastatagust Teeme Ära talgut,vaatame pilte ja räägime tuleviku tegemistest.Väike meene,pillilugu ja kosutv supp on meie poolt.
Talgujuht Mart Mäemets
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Soome
Kogunemine Kikevere kalmistul kell 10.00 Tartu-Tallinna mnt. pealt keerad maha ja liigud viitade järgi ning oledki kohal.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Kikevere kalmistu on saanud meie ühistööna ja Leader projektide abil üsna korrastatud väljanägemise aga teha on veel palju,sest plaanid on suured.
Talgukood 11041921
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid Hetkel pole aga lähitulevikus Teeme Ära