Kiiova käsitöö- ja kultuuritalu heakorratalgud

Võrumaa, Meremäe vald, Kiiova, Soe talu

  • Külatalgud
  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang MTÜ Seto Kolledži Ühing on loodud aastal 2000 eesmärgiga hoida ja edendada seto kultuuri ja käsitööd. Peamine tegevussuund on mitmepäevaste käsitöö- ja kuluurilaagrite läbi viimine seto kultuurist huvitatud noortele ja peredele, millega on ühendatud nii koolitus- kui ka huvitegevus. Seda on tehtud alates 2003. aastast igal koolivaheajal. Laagrites on omandanud oskusi üle 400 inimese ning valminud üle 60 kandle ja palju muid esemeid. Talgute eesmärgiks on korrastada talu ümbrus, et suvel oleks kõigil huvilistel võimalik seal mõnusalt lõkke ümber aega veeta, osaleda kandlelaagites, käsitöö õpitubades jne.
Talgutööd Võsa lõikamine, okste riisumine, mulla tasandamine ja aia ehitamine.
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 25
Kaasa võtta Võimalusel võtta kaasa mõni järgmistest tööriistadest: reha, labidas, aiakäru, saag, kirves, kiin, mootorsaag. Rätik ja meelepärased saunajoogid. Magamiskott ja matt kui on soov jääda ka ööseks.
Talgulistele pakutav Talgusuppi, karastusjooki, suitsusauna, lõkkeõhtut pillimehega, head seltskonda. Vajadusel saab ööbida telgis, lakas või 5 km kaugusel korteris.
Talgujuht Jaak Sarv
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise, Soome
Kogunemine Kogunemine Soe talus, Kiiova külas kell 10:00. Kõik kaardid ei näita Kiiova küla asukohta õigesti. Kõige kindlam on kasutada Regio kaarti või võtta ühendust talgujuhiga.
Muu vajalik info Tallinnast või mujalt kaugemalt tulles on mõistlik kohale tulla juba eelmisel õhtul.
Talgukood 1103226
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://www.facebook.com/kiiova