Keri saare veeohutustalgud

Harjumaa, Viimsi vald, Keri saar

Talgud toimusid 07. mai 2016
Talgute eesmärk ja hüvang Keri saare igakevadine korrastamine. Keri tuletorni ja majade kraamimine. Teeme saare korda!
Talgutööd Saab koristada merest tulnud prügi. Oskajamad paigaldavad veeohutusstendi koos päästerõngaga. Veel oskajamad saavad tuletorni aidale katuseplekki peale panna. Üks toru on vaja maa seest välja kaevata ja asendada.Töid kindlasti veel teisigi!
Talguliste maksimumarv 37
Vabu kohti 1
Kaasa võtta Selga soojad mereriided, taskusse töökindad. Piknikukorv endale meelepärase vaheampsu ja joogiga - talgusupp keedetakse kohapeal ka lõunaks. Viis eurot inimese kohta palume kindlasti kaasa võtta talgute toetuseks. PS! Märkige registreerimisel enda poolt kaasa võetavad tööriistad (reha, labidas, hari, akutrell, aknapesuriistad jne)
Talgulistele pakutav Pakume mõnusat meresõitu ning kaunist päeva huvitaval saarel. Teada saab saare ajaloost, säästvast majandamisest nii lõkkematerjali kui elektriga.Tahame seekord rääkida ka veeohutusest ja merepäästest. Tuletornist saab vaadata kas Soome paistab. Enne ja pealelõunal mõnus töö!
Talgujuht Jako Vernik
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine 9:30 Leppneeme sadamas Viimsis. Tagasi saab õhtul. Kellaegadega on merel keeruline aga planeerime Leppneemes tagasi olla hiljemalt 20:00.PS! Sündmuse toimumist võib mõjutada halb ilm! Kui ilmastikutingimused ei võimalda Keril maabuda, antakse sellest registreerunutele teada.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Saarel ei ole joogivett!!! PS! Registreerimisel palun märkida KINDLASTI oma telefoni number. Keri saart haldab Keri selts. Saar on igapäevaselt avatud kasutuses. Saarel tuleb siiski jälgida saare reegleid. Kõik mida tarbime tuleb endal kaasa võtta ja teistpidi prügi tagasi tuua! Keri saare haldamine toimub tänu Keri seltsi aktiivsetele liikmetele vabatahtluse korras. Seltsi ja saart on võimalik toetada nii rahaliselt kui muul viisil http://www.keri.ee/abi/abi.html Kui kellelgi on soovi, võtke ühendust! Keril on võimalik saare toetuseks soetada Keri saarega seotud meeneid. Lisainfot leiab facebookist märksõnaga "Keri saar" ja kodulehelt keri.ee
Talgukood 160421037
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://livehouse.ee/galerii/