Keri saare tuleohutustalgud

Harjumaa, Viimsi vald, Kelnase, Keri saar

Talgud toimusid 02. mai 2015
Talgute eesmärk ja hüvang Keri saare igakevadine korrastamine. Küttekehade ülevaatus ja korstende ning lõõride puhastus.
Talgutööd Saare, tuletorni ja majade koristus. Tuleohutustalgute raames ahjude ja pliitide ülevaatus ning korstende pühkimine.
Talguliste maksimumarv 40
Vabu kohti 1
Kaasa võtta Selga soojad mereriided, taskusse töökindad. Täpsemad juhised tulevad vajadusel talgulistele töö käigus enne talguid. Piknikukorv endale meelepärase kehakinnitusega. Viis eurot inimese kohta palume kindlasti kaasa võtta talgute toetuseks. PS! Märkige registreerimisel enda poolt kaasa võetavad tööriistad (reha, labidas, hari, aknapesuriistad jne)
Talgulistele pakutav Pakume mõnusat meresõitu ning kaunist päeva huvitaval saarel. Teada saab saare ajaloost, säästvast majandamisest nii lõkkematerjali kui elektriga.Tahame seekord rääkida ka tuleohutusest. Tuletornist saab vaadata kas Soome paistab. Enne ja pealelõunal mõnus töö!
Talgujuht Jako Vernik
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine 9:30 Leppneeme sadamas Viimsis. Leppneeme sadam Viimsis. Tagasi saab õhtul. Kellaegadega on merel keeruline aga planeerime Leppneemes tagasi olla hiljemalt 20:00.PS! Sündmuse toimumist võib mõjutada halb ilm! Kui ilmastikutingimused ei võimalda Keril maabuda, antakse sellest registreerunutele teada.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Talguid korraldab talgujuht ja Keri selts. PS! Registreerimisel palun märkida KINDLASTI oma telefoni number. Keri saart haldab Keri selts. Saar on igapäevaselt avatud kasutuses. Saarel tuleb siiski jälgida saare reegleid. Kõik mida tarbime tuleb endal kaasa võtta ja teistpidi prügi tagasi tuua! Keri saare haldamine toimub tänu Keri seltsi aktiivsetele liikmetele vabatahtluse korras. Seltsi ja saart on võimalik toetada nii rahaliselt kui muul viisil http://www.keri.ee/abi/abi.html Kui kellelgi on soovi, võtke ühendust! Keril on võimalik saare toetuseks soetada Keri saarega seotud meeneid. Lisainfot leiab facebookist märksõnaga "Keri saar" ja kodulehelt keri.ee #Merionmeie - talgud mereäärsetes paikades 2015
Talgukood 150309006
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://livehouse.ee/galerii/