Keri saare talgud Soome lahe aastal

Harjumaa, Viimsi vald, Keri saar

Talgud toimusid 03. mai 2014
Talgute eesmärk ja hüvang Keri saare igakevadine koristamine. Teeme selle toreda saare korda, et kõigil oleks ilus. Püüame talgute käigus anda ka teadmise, et prügi tuuakse mere tagant alati endaga kaasa!
Talgutööd Tuletorni, majade ja saare koristamine. Tuletorni aida katuse panek. Kraavi kaevamine. Sadama korrastamine. Radiaatorite ühendamine.
Talguliste maksimumarv 24
Vabu kohti 0
Kaasa võtta Selga soojad mereriided ja kaasa töökindad. Täpsemad juhised tulevad vajadusel talgulistele töö käigus enne talguid. Piknikukorv endale meelepärase kehakinnitusega. Kolm münti, vääringuga vähemalt 3€ talgute toetuseks inimese kohta. Rohkem võib alati annetada! PS! Märkige registreerimisel enda poolt kaasa võetavad tööriistad (reha, labidas, hari, aknapesuriistad jne)
Talgulistele pakutav Pakume mõnusat meresõitu postipaat Helgega ning kaunist päeva huvitaval saarel. Teada saab saare ajaloost, säästvast majandamisest nii lõkkematerjali kui elektriga. Saab vaadata kas tuletornist Soome paistab. Lõunaks talgusupp. Enne ja pealelõunal mõnus töö! 2014 aasta on keskkonnavaldkonnas Soome lahe aasta. Loodame pakkuda ka vastavat diskussiooni.
Lähem info talguobjekti kohta http://register.muinas.ee/?menuID=monument&action=view&id=9500
Talgujuht Jako Vernik
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Leppneeme sadam Viimsis. Kell 9:30. Tagasi saab õhtul. Kellaegadega on merel keeruline aga planeerime Leppneemes tagasi olla hiljemalt 20:00.PS! Sündmuse toimumist võib mõjutada halb ilm! Siis ei saa Keril maabuda või sealt tagasi. Sellest annab talgujuht kindlasti teada!
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Talguid korraldab talgujuht ja Keri selts. Talguliste transporti toetab Viimsi vald. PS! Registreerimisel palun märkida KINDLASTI oma telefoni number. Keri saart haldab Keri selts. Saar on igapäevaselt avatud kasutuses. Saarel tuleb siiski jälgida saare reegleid. Kõik mida tarbime tuleb endal kaasa võtta ja teistpidi prügi tagasi tuua! Keri saare haldamine toimub tänu Keri seltsi aktiivsetele liikmetele ja praktiliselt ilma rahata. Seltsi ja saart on võimalik toetada nii rahaliselt kui muul viisil. Kui kellelgi on soovi, võtke ühendust! Keril on võimalik saare toetuseks soetada Keri saarega seotud meeneid. Lisainfot leiab facebookist märksõnaga "Keri saar" ja kodulehelt keri.ee
Talgukood 140317004
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://livehouse.ee/galerii/?album=106&gallery=123