Keila-Joa mõisa sissesõidutee ja sepikoja ümbruse heakorratööd

Harjumaa, Keila vald, Keila-Joa alevik, Pargi allee ja Posti tänav

  • Mälestised
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 01. mai 2010
Talgute eesmärk ja hüvang Et Keila-Joa mõisa kaunis park oleks meile kõigile üks mõnus paik ajaveetmiseks - just nii nagu see oli enne kui... ja veel säilinud hooned saaksid päästetud niipalju kui see veel võimalik on, sest omanikega on siinkandis nii nagu on...
Talgutööd Sepikoja varemete koristamine prügist, mõisa sissesõidutee äärte riisumine ning okste ja prahi koristamine.
Talguliste maksimumarv 25
Vabu kohti 0
Kaasa võtta Töökindad omale, et villid ei tuleks peopessa, rehad, et saaks aastate langenud lehed kokku riisuda, labidas, et sepikoja varemeid prügist välja kaevata ja mõni võsalõikur, et teeäärseid võsast puhastada.
Talgulistele pakutav Supp talgulistele ja väike retk Keila-Joa mõisa ajalukku.
Lähem info talguobjekti kohta Keila-Joa mõisa ajaloost ja tänapäevast nii sõnas kui pildis leiab materjali internetiavarustest - märksõna Keila-Joa mõis töötab edukalt.
Talgujuht Piret Lõuk
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise, Soome, Vene
Kogunemine Keila-Joal Posti tänava otsas kanali ääres kell 10.00. Sõita Keila-Joale, keerata Keila-Joa poe juurest pargi Pargi alleele (järgi viita Keila-Joa HEJ) ja ca 50 m pärast Posti tänavale. Autod saab parkida Posti tänava lõppu.
Muu vajalik info http://register.muinas.ee/?menuID=monument&action=view&id=9478 http://register.muinas.ee/?menuID=monument&action=view&id=9470
Talgukood 1004185
Salvesta kalendrisse