Kehra linna Põhja (põrgupõhja) linnaosa talgud

Harjumaa, Anija vald, Kehra linn

  • Haljastustalgud
  • Heakord
  • Mõttetalgud
  • Prügikoristus
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 07. mai 2016
Talgute eesmärk ja hüvang Tahame anda omapoolse panuse selleks, et meie linnaosa muutuks meeldivamaks ja turvalisemaks elupaigaks kõigile.
Talgutööd 1. Lillede istutamine linnaosa haljasalale istutatud noorte poopuude (Sorbus scandica) ümber. 2. Prügi ja prahi koristamine linnaosa haljasaldelt ja kraavidest. 3. Kui jõudu ja aega üle jääb: 1) Linnaosa tänavate ääres oleva võsa ja puude okste eemaldamine, mis liiklemist segavad. 2) Spordiplatside korrastamine. 3) Teadetahvli esine pinnas. 4) Ideede kogumine edasiseks linnaosa kaunimaks ja turvalisemaks muutmiseks. 5) Täiendav lillede istutamine toimub enne Jaanipäeva
Talguliste maksimumarv 60
Vabu kohti 18
Kaasa võtta Rehad vms. vahendid prügi ja prahi kokkukogumiseks. Neil kellel soov, tahe ja oskus liiklemist segavaid tänavaäärsete puude oksi ja võsa eemaldada peaksid kaasa võtma käsisaed, oksalõikurid vms. Prügikotid ja töökindad saame valla poolt.
Talgulistele pakutav 1. Kõigile talgulistele meeldiv, jõukohane ja tulemuslik töö. 2. talgud on sobilikud ka pereüritusena - ka kõige pisemad saavad olla tõhusaks abiks lillede istutamisel. Soovi korral saab pere lausa enda lillepeenra haljasalal oleva puukese ümber. sellisest soovist teatada eelnevalt meilile kaarelmetsad@hotmail.com või helistada telefonil 51 57 179. 3. Meie talguid toetab ka tänavu AS Tere oma maitsvate toodetega.
Talgujuht Kaarel Aruste
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene
Kogunemine Kehra linna põhja linnaosa peoplats.
Talgukood 160428003
Salvesta kalendrisse