Kehra jaamahoone talgud

Harjumaa, Anija vald, Kehra linn, Kehra Raudtee 7

  • Mälestised
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 05. mai 2012
Talgute eesmärk ja hüvang Talgutöö eesmärk on puhastada jaamahoone algsed punasest tellisest otsaseinad, mis praegu on hoone siseseinad ja kaetud krohvi ja värvikihtidega. Edaspidi jäävad need näha rajatava ootesaali-kohviku seinana ja muuseumi ametiruumi seinana.
Talgutööd Tellismüüri puhastamine värvist ja krohvist, maha kraabitud sodi väljavedu hoonest (sobib ka lastele). Töö on katuse all, vihm ei sega ja märjaks ei saa.
Talguliste maksimumarv 25
Vabu kohti 22
Kaasa võtta Kindad, riietus selline, mis võib tolmusesks saada. pahtlilabidas v mingi muu vahend, millega saab vana krohvi maha võtta. Kõik praktilised kogemused teretulnud. Elekter on olemas.
Talgulistele pakutav Soe supp lõunaks. Jaamahoone ja selle lähiümbruse ajaloo ja tulevikuplaanide tutvustus.
Talgujuht Anne Oruaas
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Kogunemine Kehras Raudtee t 7. Uksed lahti ja astuge sisse. Kohale saab tulla ka rongiga. Eelnevalt vaja uurida Elektriraudtee sõiduplaani, mis muutub pidevalt. Jaamahoone on perrooni kõrval.
Muu vajalik info Kehra jaamahoone on ehitatud 1876, juurdeehitused 1950. aastail. MTÜ Kehra Raudteejaam rekonstrueerib hoone kohalikuks muuseumiks. Tuleb ka ühistranspordi ootesaal koos kohvikuga. Praegu on käimas rekonstrueerimistööde I etapp LEADER-programmi toetusega. Vt ka www.kehrajaam.ee
Talgukood 1204059
Salvesta kalendrisse