Kassari Rahvamaja korrastustalgud

Hiiumaa, Käina vald, Esiküla, Kassari Rahvamaja Esiküla küla

  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 02. mai 2015
Talgute eesmärk ja hüvang Kassari Rahvamajas on toimunud paljulubavad arengusammud, kuid nüüd on paras aeg vaadata ka väljapoole tubaseid edusamme - loome vastavad võimalused edasiseks arenguks ka väljaspool maja ja valmistame ette Kassari Rahvamaja ümbruse algavaks kultuuriürituste sarjaks Kassari Kultuurineljapäevakud, kus Kassari Rahvamajas ja selle territooriumil seekord palju sündmusi on tulemas. Talgupäeva tulemusel on Kassari Rahvamaja valmis uueks algavaks turismihooajaks ning saab kõrvaldatud palju "pinnuks silmas" objekte, mis vaatevälja risustavad. Edaspidi pakub Kassari Rahvamaja igati paskliku olemust, elamust ja hõngu nii sees kui väljas!
Talgutööd Lammutame osaliselt püstkoja, saeme osa puitmaterjalid parajaks, teeme sellest tulevateks suveõhtuteks lõkkeasemele lõkke valmis ; koristame kuuri; likvideerime vana kemmergu; korjame tormis langenud oksi; korrigeerime võsa; prahi koristamine ja vedu. Palju on riisumist - talgute osana Kassari Kabeliaias kui ka rahvamaja õuel, seega kes on kindel riisuja võiks oma reha kaasa võtta.
Talguliste maksimumarv 25
Vabu kohti 18
Kaasa võtta Palume kaasa võtta oma töörõivad ja kindad. Kes parima meelega riisub, siis ka oma reha. Kes on kindel saagimise tööde peal, siis kaasa võtta käsisaag. Kõigele lisaks kaasa rõõmus meel ja töö hing !
Talgulistele pakutav Soe tee ja kohv, talgusupp .
Talgujuht Liisi Kummer-Leman
Keeled mida talgujuht räägib Eesti
Kogunemine Kassari Rahvamaja juures kell 9:50
Muu vajalik info lisainfo liisi@kassarimaa.ee või tel. 5580543
Talgukood 150424030
Salvesta kalendrisse