Kambja terviseradade korrastamine

Tartumaa, Kambja vald

Talgud toimusid 03. mai 2014
Talgute eesmärk ja hüvang Kambja terviseradade parendamine aastaringseks aktiivseks kasutamiseks. Planeeritud tööde teostamise järel peaks terviserajad olema paremad, ohutumad nii niisama jalutajatele, kepikõndijatele, jooksjatele, ratturitele kui suusatajatele.
Talgutööd Plaanitud talgutööd on radade laiendamine rajaäärse võsa raiumise/saagimise abil, radade pinnase tasandamine ja võimalusel täitmine hakke ja/või saepuruga, suuna-ja rajaviitade paigaldamine. Pinnase tasandamisel on abiks ta traktor.
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 15
Kaasa võtta Talgulised võiksid kaasa võtta omale jõukohaseks ja meelepäraseks tööks vajaminevad tööriistad. Nendeks on sõltuvalt tööst kas mootorsaag, võsalõikur, labidas, reha, vms. Abiks oleks ATV, millele saaks lisada haagise. Ka vajaminevad isikukaitsevahendid nagu kindad, prillid, kõrvaklapid, jne ei teeks paha. Korraldajate poolt on osa varustust kohale tulemas.
Talgulistele pakutav Talgulistele pakutakse head seltskonda, suppi ja mõnusat sauna!
Talgujuht Tõnis Jürimäe
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Kogunemine toimub Kambja-Kodijärve teel (teada ka kui Peeda tee) asuva terviseradade skeemi juures. Kambja alevist ca 1km kaugusel. Tartu-Võru maanteelt juhatavad talgupäeval ka ajutised viidad!
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta http://terviserajad.ee/tervisekeskus/kambja-terviserajad/
Talgukood 140312034
Salvesta kalendrisse