Kalamaja kiriku hoone ja abiruumide koristamine

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kalju tn 1 / Soo tn 29

  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 01. mai 2010
Talgute eesmärk ja hüvang Kalju kirik, kui arhitektuuri-ajaloolise väärtusega esimene Eesti kivipalvemaja avati 15. detsembril 1902. aastal. Kalju kirikus ja kõrvalasuvas Tetermanni majas toimuvad üritused on kõikidele inimestele avatud ja samuti on oodatud koristustalgutele kõik, kellel on head tahet koristustöödel kaasa aidata ja ühisest tegevusest rõõmu tunda.
Talgutööd Akende pesemine kirikusaalis, noortetoas, Tetermanni toas, laste mängutoas, raamatukogus, pühapäevakooli toas. Kiriku välisuste, vihmaveerennide, pinkide, seinte, toolide, radiaatorite, palmide ja vaipade puhastamine. Keldrikorruse köögipõranda uputusjärgne remont. Tetermanni toa seinte, põrandate, põrandaliistude ja WC puhastamine. Trepikoja ja raamatukogu koristamine.
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 17
Kaasa võtta lapid, svammid, käsiharjad küürimiseks; seinte/põranda pesemise vahend; akende pesemise vahend; majapidamispaber; kes soovib, siis ka kummi- või töökindad; ämbrid on kohapeal olemas.
Talgulistele pakutav Võimalus tööde käigus näha seest ja väljast 108. aastast kirikut, tutvuda teiste talgulistega ja nautida üheskoos kasuliku ja vajaliku ärategemist. Koristamise järel on võimalik kosutada ennast tee ja küpsistega.
Lähem info talguobjekti kohta Kalju kirikus tegutsevad nii eesti- kui venekeelne kogudus ja siin toimub igal päeval midagi. Maikuus toimub palju põnevaid ettevõtmisi, kuhu on oodatud kõik huvilised nii Kalamajast kui kaugemalt. Pühapäeviti kell 10 - 11.30 toimuvad hea sõnumi hommikud, 15. mail on kirikus Kalamaja päev, koos pannkoogihommiku, ristimise ja kontsertjumalateenistusega. Noorteüritused toimuvad 7., 21. ja 22. mail. Rohkem infot võib leida veebilehelt http://www.kalju.ee/
Talgujuht Katri Tammsaar
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise, Soome, Vene
Kogunemine Kiriku õues, kuhu saab tulla nii Soo kui Kalju tänava väravatest.
Muu vajalik info Kohale saab tulla Mere puiesteelt bussiga nr 3 (peatus „Kalamaja“) või trammidega nr 1 ja 2 (Peatus „Põhja puiestee“).
Talgukood 10042731
Salvesta kalendrisse