Kärde külatalgud

Jõgevamaa, Jõgeva vald, Kärde, Kärde keskus

Talgud toimusid 05. mai 2012
Talgute eesmärk ja hüvang Puhastame teeääred võsast, teeme korda Rahumaja ja Preilikivi ümbruse, koristame prügi Kärde-Tooma tee äärest, Piibe maantee mäepealset parkimisplatsi. Kasu saavad sellest kõik, kes tahavad nautida kaunist koduümbrust ning olla uhked oma küla üle.
Talgutööd Koristame teeääred ja avalikud platsid, laudavaremete ümbrused, lõikame noort võsa, korjame kokku prügi.Veame prügi prügimäele. Katame kinni lahtised kaevud.
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 1
Kaasa võtta Töökindad, sobivad jalatsid ja tööriided. Võsalõikurid, kirved, raudrehad, prügikogumiseks terava otsaga kepp või pesunäpitsad.
Talgulistele pakutav MTÜ Kärde Küla Selts pakub talgulistele juua, talgusuppi, magusat ja soolast. Kilekotid prügikogumiseks ja muu vajalik. Kõigile registreerunutele väike meene ja tänukiri.
Talgujuht MARVE MILLEND
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise, Soome, Vene
Kogunemine Kärde küla keskusesse kell 11:00 Tallimaja platsile (Rahumajakese juures)
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Esimest korda plaanime koristada Kärde mäe peal asuvat parklat ja selle ümbrust, vana liivakarjääri nõlvu prügist. Kärde visiitkaarti, bussipeatust, oleks ka soov prügist puhastada. Esimest korda liitub meiega Tooma küla, et teha korda Tooma teeääred ja miks ka mitte järve ääred. Värske info Facebookis Kärde küla lehel ja infotahvlil.
Talgukood 1203312
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid https://www.facebook.com/pages/K%C3%A4rde-k%C3%BCla/124899817564864