Kadakaraie Matsalus mereääres

Läänemaa, Hanila vald, Kõera, Takka-Jüri talu

Talgud toimusid 12. mai 2012
Talgute eesmärk ja hüvang Puhastame Matsalu Looduskaitsealal mereäärset rannakarjamaad kadakatets, et rändlindudel oleks pesitsuskohti.
Talgutööd Kadakaraie, kadakate laasimine ja rannakarjamaale aia ehitamine
Talguliste maksimumarv 10
Vabu kohti 10
Kaasa võtta Hea tuju, töökindad ja tööjalanõud. Eriti teretulnud on talguline oma töövahendiga. Näiteks kadakate laasimiseks sobib kiin, kirveke või suur pussnuga või kasvõi mõõk kui juhtub kodus olema.
Talgulistele pakutav Soovijad saavad süüa, sauna ja tutvuda naabertalus asuva loomapargiga. Ööbimiseks on kaks tuba, saab mahutada põrandale madratsite peale. Voodiriided tuleb endal kaasa võtta. Lapsed leiavad endale mõnusa mängimiskoha, saavad tutvuda loomadega (talus on haned, kanad, lambad ja kitsed) Peres on kaks last 3 aastane ja 9 kuune, kes ootavad samuti mängukaaslasi. On olemas liumägi, liivakast, kiik ja lõputu mängumaa kaunis looduses.
Talgujuht Eda-Liis Kann
Keeled mida talgujuht räägib Vene, Inglise
Kogunemine 9.30 Läänemaal, Hanila vallas, Kõera külas, Takka-Jüri talus.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Töö toimub mere ääres, imekaunis kohas. Matsalu Looduskaitsealal. Kadaka karjamaal. Võtame maha kadaka võsa, laasime ja tassime hunnikutesse. Töö on jõukohane tervele perele. Palun enne võtta ühendust, siis saame saata täpsed koordinaadid.
Talgukood 1204234
Salvesta kalendrisse