Jõhvi haldusüksuse talgud

Ida-Virumaa, Jõhvi vald, Jõhvi linn

  • Prügikoristus
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 06. mai 2016
Talgute eesmärk ja hüvang Hariduse tänaval asub kolm kooli: Jõhvi Põhikool, Jõhvi Gümnaasium ning Jõhvi Kunstikool. Lisaks Jõhvi Spordihall ning koristusala piirkonda jääb ka Jõhvi Kontserdimaja. Nende asutuste vahele jääv ala on täis prügi, süstlaid ning muid olmejäätmeid, mille koht on prügimäel. Peale selle piirkonna tuleb üle vaadata ka Jõhvi Vene Põhikooli ümbritsev ala, eelkõige raudtee külgne, kuhu on juba liialt prügi kogunenud. Tänavuse aasta talgud pole mõeldud vaid noorte hüvanguks, vaid kogu Jõhvi elanike ning eelkõige linnapildi parandamise jaoks.
Talgutööd Talgutööde põhieesmärk on kokku korjata kõik see, mille koht on prügimäel. Selleks vajalikud tarbed tulevad Jõhvi Vallavalitsuselt, kuid palume kaasa võtta kodudest nii palju rehasid, kui võimalik, sest haljasaladel on vaja vanad lehed ning muu sarnane kokku kraapida.
Talguliste maksimumarv 50
Vabu kohti 27
Kaasa võtta Reha, igaksjuhuks oma töökindad (loodetavasti leiame võimaluse, kuidas need ise osalejatele jagada), selga riided, mille mustaks saamine ei ole probleem ning KÕIGE parem tuju, mis üldse saab olla! :)
Talgujuht Sigrid Sikk
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Jõhvi Gümnaasiumi parklas, mis asub pargi pool, kell 10.00
Talgukood 160430005
Salvesta kalendrisse