Jõgeva Perekeskuse mõttetalgud - missugust linna vajavad Jõgeva pered?

Jõgevamaa, Jõgeva, Aia 34

  • Mõttetalgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang Jõgeva Perekeskuse emade-isade-laste soov on, et Jõgeva linn oleks mõnus koht igas vanuses lastega peredele elamiseks, olemiseks, toimetamiseks. Me teame, et me ise saame koos aidata seda parimat elukeskkonda luua. Aga enne kui sihitult tegudesse tormata, tuleks pead kokku panna ja aru pidada - missugust linna Jõgeva pered vajavad? Tule, mõtle kaasa! (Ja siis tegudele!)
Talgutööd Kõigepealt unistame natuke koos ideaalist - missugune kodulinn oleks Sinu perele Kõige Parem? Siis vaatame reaalsust - mis praegu on head, mis on puudu? Ja siis tulevikku - mida ja kuidas saame ise teha? Mis võimalused on meil endil midagi paremaks teha, mis osas vajame abi Linnavalitsuselt, jne.
Talguliste maksimumarv 12
Vabu kohti 8
Kaasa võtta Hea tuju ja head mõtted. Soovi korral ka midagi ajuturgutavat ja tervislikku lauale.
Talgulistele pakutav Mõnus seltskond, kellega arutada Jõgeva lastega perede elukeskkonna, Jõgeva linna peresõbralikkuse teemadel, võimalus leida endale mõttekaaslasi.
Talgujuht Mairi Hüüdma
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Kell 13.00 Kraaksupesa mängutoas (Aia 34, Jõgeva Täiskasvanute Keskkooli II korrus)
Muu vajalik info Jõgeva Perekeskus on aastast 2007 tegutsev mittetulundusühing, mille liikmed hoiavad toimimas Kraaksupesa mängutuba (endises "vene koolis"). Lisaks igapäevastele mängutoa tegemistele korraldab Perekeskus ka pereteemadega seotud koolitusi, lasteüritusi, jne. Jooksvat infot on Perekeskuse tegemiste kohta on kõige parem leida Facebookis: (otsi Kraaksupesa mängutuba), samuti www.jogevaperekeskus.eu.
Talgukood 11042614
Salvesta kalendrisse