Jõekalda puhastamise ühistalgud

Jõgevamaa, Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Veski tn 7

Talgud toimusid 05. mai 2018
Talgute eesmärk ja hüvang Tänavuste talgute eesmärk on Põltsamaa Felixi taguse jõekalda puhastamine võsast ning ettevalmistamine linnaruumi jaoks ammu oodatud kallasraja lõigu ehituseks. Jõekalda puhastamise talgutööd on seekord raskemat laadi, seetõttu oodatakse appi ka mehist tööjoudu. Oodatud on ka tööde teostamiseks vajaliku tehnika pakkumised ettevõtjatelt.
Talgutööd Täisealine ja mehisem tööjõud asub jõeäärse kallasraja puhastustöödele, lapsed ja kõik teised abilised saavad puhastada mõisapargi teid ja koondada kuivanud oksad. Tööde tüübid: võsa saagimine, langetatud võsa koondamine, põletamine jms; pargi all riisumine, prahi korjamine.
Talguliste maksimumarv 100
Vabu kohti 86
Kaasa võtta Kaasa oma reha, saag jms töövahendid, samuti töökindad. Oma joogipudel kaasa! Kaitseprillid on soovituslikud.
Talgulistele pakutav Õunu, pirukaid pakume pidevalt. Ühislõuna ja tänamine kl 14.00 Uue-Põltsamaa mõisa juures.
Talgujuht Iiri Saar
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Koguneme Uue-Põltsamaa Mõisa juures kl 9.45. Kell 10 algab rehade rongkäik üle rippsilla, kaasa lindid ja dekoreeritud rehad jms.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Vabatahtlike partneritena on ettevõtmisse kaasatud Põltsamaa Vallavalitsus, Põltsamaa Felix, Kosmopark ja Põltsamaa Loss. Eestvedajad: Uue-Põltsamaa Mõis, MTÜ Põltsamaalane
Talgukood 180410093
Salvesta kalendrisse