Jaago käsitöötalu laudamaja ja Kurista küla kooskäimispaiga hakatustalgud

Tartumaa, Võnnu vald, Kurista, Jaago talu

Talgud toimusid 01. mai 2010
Talgute eesmärk ja hüvang Käsitöö ja ise tegemise pesapaigale ja küla seltsimajale hakatuse tegemine
Talgutööd Ehituseelsed koristustööd: hoone prahist ja vanast ehitusmaterjalist tühjakstassimine ning uude kohta või lõkkeplatsile ladustamine.
Talguliste maksimumarv 25
Vabu kohti 0
Kaasa võtta Võimalusel naelakindlad jalatsid ja töökindad, kindlasti aga rõõmus meel ja ilmakindel riietus
Talgulistele pakutav Korralik kodune talgukõhutäis, toobiga talguõlu ja soovi korral õhtune saun. Jaagolt ei lahkuta tavaliselt ka õpitoata, sestap võtame töö vahele koos ka midagi loovat ette.
Lähem info talguobjekti kohta Jaago talu on ise tegemise ja käsitööpisikuid levitav koht, kus usume, et õnn on võimalik. Toetame oma küla edenemist, korraldame käsitöölaagreid ja õpitubasid, armastame keraamikat, ehitamist, ja maaelu ning kord kahe nädala tagant käime koos Jaago sõprade ringis. Püüdleme sinnapoole, et kõigeks eelöelduks oleks olemas oma koht, pesapaik, ja paneme talgutega sellele aluse ja alguse. http://jaagotalu.blogspot.com/
Talgujuht Inga Talvis
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Kus? Tartumaa, Võnnu vald, Kurista küla, Jaago talu Millal? 9.30 1. mail 2010 Kuidas Jaagole jõuda? Sõida Räpina maanteed mööda (läbi Melliste, Hammaste ja Võnnu poole keeramise koha) Tartust 25 km kaugusele. Jõuad peale maantee ääres kulgevat pikka paplialleed Kurista sinise sildini. Sinise Kurista küla sidi taga on pruun silt "Ööbikuorg" (näitab vasakule). Sina keerad kohe peale silte PAREMALE ja sõidad ca 500 m. Vasakul möödud suurest rohelisest angaarist ja metsatukast, mida siinkandis nimetatakse pargiks. Kohe peale pargi lõppu, kui mõlemal pool teed algavad taas põllud, keera vasakule. Nüüd on Jaago talu punane kivikatus juba näha. Tee toob sind 90 kraadi paremale keerates punase katusega puuskulpuurini, millel silt Jaago. See ongi õige koht.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Kes vajab Tartust transporti, palun eelnevalt teada anda telefonil 5297919 (Inga). Kindlasti saame korraldada pigem vähemate kui rohkemate autodega liikumise Tartust Jaagole
Talgukood 10040531
Salvesta kalendrisse