Heakorratööd Seppami Talus ja selle ümbruses

Harjumaa, Saue vald, Munalaskme, Telliskivi 3

  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 04. mai 2019
Talgute eesmärk ja hüvang Üheks talgute eesmärgiks on võimaldada kõigile Seppami Talu sõpradele ja külalistele võimalikult meeldiv ligipääs territooriumile. Talu territooriumil on alasid, kus on tihe peenvõsa ja läbipääs on raskendatud nii inimestel kui ka loomadel. Eesmärgiks on läbipääsu võimaldamine ja metsaaluse avardamine.
Talgutööd Metsateel oleks vaja teele ulatuvad oksad lõigata. Talu territooriumil on paremini liikuma pääsemiseks vaja oksatangidega võsa eemaldada ja lõkkes ära põletada.
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 15
Kaasa võtta Selga palun panna maatöödeks sobilikud ja ilmastikukindlad riided. Mustaks saab kindlasti - kui mitte tööga, siis kasside-koertega mängides igal juhul :) Kaasa palume võtta sõbrad ja tuttavad, hea tuju ja võimalusel oksatangid ja töökindad.
Talgulistele pakutav Tulge veetke meie talus üks vahva päev - kõik loomad ja linnud ootavad uudistajaid! :) Omalt poolt pakume hommikukohvi, teed, vett ja lõunapausil väikest grilli. Soovi ja võimaluse korral võib ühislauale midagi meelepärast tuua.
Talgujuht Helen Seppam
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine 10:00 Seppami Talus
Muu vajalik info Vajalikud telefoni nr: Helen Seppam 56152902 Risto Seppam 53834432
Talgukood 190315003
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid www.seppamitalu.eu