Heakorrastatum Allika küla Kernu vallas

Harjumaa, Kernu vald, Allika

  • Külatalgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 01. mai 2010
Talgute eesmärk ja hüvang Talgute põhieesmärgiks on tuletõrje veevõtukoha korrastamine. Samuti tiigi ümbruse, teeäärte korrastamine. Korraldatakse ka küla üldkoosolek, kus arutatakse muuhulgas läbi lähituleviku tegemised külas.
Talgutööd Tuletõrje veevõtukoha korrastamine, tiigi ümbruse, teeäärte korrastamine. Korraldatakse ka küla üldkoosolek, kus arutatakse muuhulgas läbi lähituleviku tegemised külas.
Talguliste maksimumarv 40
Vabu kohti 28
Kaasa võtta Väli-koristuvahendid, 1.05.2010 kell 10.00 toimub Allika küla tiigi ümbruse puhastamine. Kaasa võtta kindad ja tööriistad (nt. reha), võimaluse korral oleks kasuks ka aiakäru ja prügikotid. Peale koristust on MTÜ üldkoosolek. Hiljem on grillimise võimalus. Söögi- ja joogipoolis kõigil endil ühes võtta
Talgulistele pakutav Heakorrastatum ümbruskond, hea seltskond ja sõõm kevadhõngu kevadväsimuse vastu, kevadgrill.
Talgujuhid
Vallo Kõrgesaar
Urmas Lonn
Arne Arumetsa
Keeled mida talgujuht räägib Eesti
Kogunemine Kell 10.00 Allika tiigi juures
Muu vajalik info 1.05.2010 kell 10.00 toimub Allika küla tiigi ümbruse puhastamine. Kaasa võtta kindad ja tööriistad (nt. reha), võimaluse korral oleks kasuks ka aiakäru ja prügikotid. Peale koristust on MTÜ üldkoosolek. Hiljem on grillimise võimalus. Söögi- ja joogipoolis kõigil endil ühes võtta.
Talgukood 1004299
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid www.hot.ee/ilusallika