Harjumaa lasterikaste perede Pesa talgud

Harjumaa, Tallinn, Kristiine linnaosa, Siidisaba 4

Talgud toimusid 04. mai 2013
Talgute eesmärk ja hüvang Harjumaa lasterikkad pered kolivad uutesse ruumidesse. Eesmärk on ruumid seada töökorda, et seal saaks jätkata meie igapäevast tegevust- jagada toiduabi ja riideabi, korraldada koolitusi, lastel mängida lastetoas jne.
Talgutööd Talgutööde käigus paigaldatakse vajalik torustik kööki, tehakse väiksemad parenduslikud remonttööd ja seatakse korda ruume ning puhastatakse hoovi. *remondime *koristame *puhastame *sisustame
Talguliste maksimumarv 70
Vabu kohti 6
Kaasa võtta Kaasa võta kindlasti hea tuju! Kui on, võib võtta ka ämbri, lapi, reha, küürimisharja, ent ilma võib ka tulla sest mingi osa vajalikest vahenditest varume juba valmis. Soovi korral võib kaasa võtta ka piknikukorvi.
Talgulistele pakutav Talgutel pakutakse Saga pereteed, ja maiust, Pagaripoisid küpsetavad muffineid. Kaasa võib võtta ka oma piknikukorvi ning head-paremat teistega jagada. Kingitus.ee toob tublimatele üllatusi.
Talgujuht Katerina Puusepp
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene
Kogunemine Kohale saab bussidega 17 ja 17A. Nõmme tee 49 juurest algab Siidisaba tänav
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Talgute sponsorid on koostöös Hamburg ja Partnerid OÜ-ga on Saga tee (http://www.meieperevalik.ee/), Pagaripoisid, Kingitus.ee ja Tikkurila.
Talgukood 13041655
Salvesta kalendrisse