Haljastame Labürindiparki 1. ja 6.mail

Järvamaa, Roosna-Alliku vald, Koordi, Hobukooli Park

  • #EV100
  • Heakord
  • Spordi- ja terviseraja...
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 06. mai 2017
Talgute eesmärk ja hüvang Hobukooli Parki rajatakse sel aastal hobuteraapia teenuse paremaks ja huvitavamaks pakkumiseks pargi lisa - labürindi park, mis on ka ilusaks kingiks Eesti sünnipäevaks. Esimesed sammud loomisprotsessis ongi puude istutamine ja maastiku planeerimine. Tutvume ka savi-põhu majade ning nende elanikega. Naudime ilusat ilma ja seltskonda looduses!
Talgutööd Istutame viljapuid ja pihlakaid, korrastame hobustele metsaaluseid radu, korjame oksi lõkkeks - loome labürindi parki!
Talguliste maksimumarv 22
Vabu kohti 16
Kaasa võtta Hea tuju ja ilmastikule vastavad riided ning maastikul liikumise jalanõud!
Talgulistele pakutav Keedame korraliku talgusupi ja küpsetame leiba, teeme võimalusel lõket ja jalutame nii ponide kui eeslitega! Teeme täpselt niipalju, et endal hea olla, mitte rohkem!
Talgujuht Sven Aluste
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Hobukooli Pargi parklas kell 10.10
Muu vajalik info Meie sotsiaalse ettevõtte Equilibre missiooniks on toetada inimese sisemist tasakaalu läbi loodustunnetuse arendamise, loomadega suhtlemise ning tervist toetava elukeskkonna loomise. Oleme rajanud Kesk-Eestisse teraapia- ja koolituskeskuse – Hobukooli Park, mida ümbritsevad pargid ja metsarajad. Kõikide vajalike hoonete projekteerimisel oleme lähtunud ökoloogilise ehituse ja säästva arengu printsiipidest. Peamisteks (taaskasutatud) ehitusmaterjalideks on meil traditsioonilised puit, põhk, savi ja lubi. Kogu kompleks püüdleb oma majandamises looduslähedase ja jätkusuutliku elukeskkonna mudeli poole, mida pole häbi oma laste-lastele jätta.
Talgukood 170402028
Salvesta kalendrisse