Eurometsa hooldamine Mõisaküla lähistel!

Viljandimaa, Mõisaküla, Kamara küla lähistel Eurometsa langil.

Talgud toimusid 03. mai 2014
Talgute eesmärk ja hüvang Pühendame talgud Eesti Vabariigi Euroopa Liitu vastuvõtmise 10. aastapäevale! Puhastame ja märgistame teeraja 1. mail 2004. aastal istutatud Eurometsa juurde! Korrastame Eurometsa kuuselangi, vaatame üle istutatud puude seisu. Kärbime Eurometsas jõudsalt kasvavate pähklipõõsate võrseid. Kaasame enam huvilisi metsaistutamise tulemusele kaasa elama ja loodust nautima. Arhiveerime Eurometsa hetkeseisu fotode ja videodena. Arutame hääbuva Mõisaküla linna võimalust "tuhast tõusmiseks" akadeemik Urmas Varblasega.
Talgutööd Eurometsale juurdepääsutee rajamine ja märgistamine, uue infotahvli paigaldamine, sarapuudepöõõsaste võrsete kärpimine. Eurometsa hetkesisu jäädvustamine fotode ja videodena. Iga osaleja saab luua endale videoklipi. Mõttetalgud Mõisaküla linna päästmiseks akadeemik Varblasega.
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 29
Kaasa võtta Kätte head töökindad, jalga head kummikud ja tööriietus sobivalt metsatöödeks! Piknikukorvi kaasa võtmine on soovitav! Foto- ja videokaamerad kaasa. Korraldajal on kõik töödeks vajalikud töövahendid kaasas, kuid teravad aegnikukääris nii suured kui ka väikesed ja aednikusae võid kaasa võtta!
Talgulistele pakutav Pakume sooja suppi ja maitsavaid suupisteid Lätimaalt, Liepkalni Pagaritelt. Maitsvad pirukad Lätimaalt on igale osalejale maiuspalaks! Igale osaleja Euroopa Liidu suveniirid ja mälestuseks videoklipp! Kõikide osalejate vahel loosime välja 3 (kolm) seljakotti!
Talgujuht Andor Ilison
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Kell 10:00 Mõisaküla Keskväljakule, KUNGLA ette, Viljandimaal!
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Talgutega tähistame Eesti Vabariigi Euroopa Liitu vastuvõtmise 10. aastapäeva! Iga talguline saab valida enda hoole alla perepuu!
Talgukood 140329001
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://live.hot.ee/gallery/show_image?page_nr=2