Emumäe mõisapargi koristamine, kiviaia ehitamine ja "ilmajaama" püstitamine

Lääne-Virumaa, Rakke vald, Emumäe

  • Külatalgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 01. mai 2010
Talgute eesmärk ja hüvang Emumäe mõisa varemete ja mõisapargi heakorrastamine, muutmaks ala nii kohalikele elanikele kui Põhja-Eesti kõrgemat tippu uudistama tulnud külalistele atraktiivseks puhkepaigaks.
Talgutööd Prügi koristamine mõisa varemetest. Lisaks kiviaia ehitamine ning talgud tipnevad kohaliku "ilmajaama" püstitamisega.
Talguliste maksimumarv 40
Vabu kohti 8
Kaasa võtta Kaasa võtta hea tuju. Võimalusel ka töökindad ja selga panna päevinäinud mugavad riided, jalga kummikud. Igasugune abi prügi äraveol oleks ka väga teretulnud. Ära unusta piknikukorvi talgulõpu-grilliks!
Talgulistele pakutav Korraldajate poolt grillimisvahendid ja koduküpsetatud kuklid, kuum tee ning kodukali. Kaugemalt tulijatele pakub öömaja ja võimalust end saunas puhtaks küürida läheduses asuv Toomihkli talu (magamistarbed palume endal kaasa võtta).
Lähem info talguobjekti kohta Emumäele rajati mõis 1665. aastal. Veel möödunud sajandi keskel tegutses mõisahoones kauplus, kuid tänaseks on mõisast alles vaid varemed, mida mõned inimesed on kasutanud prügi ladustamiseks. Mõisahoone ümber on säilinud kena põlispuudega park.
Talgujuht Elen Mitt
Keeled mida talgujuht räägib Inglise, Eesti
Kogunemine Emumäe mõisa varemed, Emumäe küla, Rakke vald, Lääne-Virumaa kell 11.
Muu vajalik info Tule, teeme mõisapargi korda!
Talgukood 1003051
Salvesta kalendrisse