Emajõe koristustalgud kanuudega

Tartumaa, Tartu linn, Tartu linn, Ujula 98

  • Heakord
  • Looduskaitse
  • Prügikoristus
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 30. aprill 2023
Talgutööd 30. apr toimuvad koristustalgud Emajõel algusega Lodjakoja juurest. Kahel nädalavahetusel kokku koristatakse kogu Emajõe äär 100 km ulatuses. Kärevere-Kvissentali lõigu koristamiseks kanuudega, paatidega või jalgsi registreeru talgutele algusega Lodjakoja eest.
Talguliste maksimumarv 20
Vabu kohti 6
Talgujuht Karoliina Lass
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine Algus Lodjakoja ees, Ujula 98, Tartu. Seal toimub juhendamine, antakse prügikotid ja kindad, on organiseeritud prügi äravedu ja pakutakse lõunasööki (kl 14.00).
Muu vajalik info Kui sa tunned, et Emajõgi ja selle ümbrus kutsub sind ja soovid anda oma panuse selle puhtusesse, tule koristustalgutele appi kas: * kanuuga - kanuud korraldajate poolt, esimesed 20 registreerujat saavad kohad, lõigul Kvissentali-Kroonuaia sild, alguspunkt Lodjakoda * oma alusega - lõigul Kärevere-Kvissentali, alguspunkt Lodjakoda (30.04), või lõigul Ihaste - Kroonuaia sild, alguspunkt Rebase sadam (Rebase sadama talgud toimuvad 6.05) * sõprade või perega jalgsi mööda Emajõe kallast Tartus Lodjakoja lähistel - alguspunkt Lodjakoda. Lodjakoja talgujuht - Karoliina Lass +372 5340 1033. Korraldajad Jõe- ja Järvehuntide Akadeemia, Jõematkad ja Tartumaa Arendusselts. Suur tänu, et aitad kaasa Emajõe jätkusuutlikkusele ja keskkonnahoiule!
Talgukood 230411055
Salvesta kalendrisse