Elistvere loomapargis aedikute lammutamine

Jõgevamaa, Tabivere vald, Elistvere, RMK Elistvere loomapark

  • Riigimets
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 01. mai 2010
Talgute eesmärk ja hüvang Töid tehakse Elistvere loomapargi ja sealsete asukate heaks. Kuna pisut muutumas on loomade paiknemise kohad siis selleks, et uued aedikud saaksid paika on vaja maha võtta vanad. Samuti on metsas puid, mis vajavad väljavedamist.
Talgutööd Vanade aedikute lammutamine ja kokkuvedamine ning metsast puude väljavedu.
Talguliste maksimumarv 29
Vabu kohti 0
Kaasa võtta Hea tuju, soovi korral lemmiktöökindad, võimalusel kummikud, et ka märjematele kohtadele ligi pääseda, muidu jalga mugav tööjalats. Võimalusel kaasa võtta mõni tööks oluline riist: kergem kirves, kang või sõraga haamer - vajadus ja võimalus saab talgute eel üle täpsustatud. Kui kardad, et kõht värskes õhus ruttu tühjaks läheb, pista mõni võileib kotti. Keelatud pole ka kaastalguliste üllatamine millegi omavalmistatuga, nt küpsis puhkepausiks. Riietu mugavalt ja ilmale ning tööle vastavalt.
Talgulistele pakutav Olemas töökindad. Koos saame keeta teed ning lõunaks on talgulistele plaanitud midagi sooja ja toitvat. Tööst üle jäänud ajal saab katsuda karu käppa - st talgulistele võimaldatakse ringkäik looduspargis ja tutvumine pargiasukate elu-olu ning taustaga, samuti saab iga talguline RMK poolt kaasa priipääsme järgmiseks korraks või sõbrale kinkimiseks. Peale tööd on võimalik Vudila mängumaal nautida tünnisauna (mängumaa asub Elistvere Loomapargist 1,7 km kaugusel maalilise Kaiavere järve ääres).
Lähem info talguobjekti kohta http://www.rmk.ee/teemad/looduses-liikujale/elistvere-loomapark
Talgujuhid
Inga Karton
Kerttu-Kaia Kesler
Keeled mida talgujuht räägib Inglise, Eesti, Vene
Kogunemine Kogunemine on kell 11.00 loomapargi sissepääsu juures. Kaugemalt ühistranspordiga tulijatele saab nt Tartust kl 10.00 ning Jõgevalt kl 9.45 väljuvatele bussidele Tabiverre vastu tulla. Eelneval kokkuleppel võimalikud ka muud variandid.
Muu vajalik info Lahtine on veel simman aga anname endast parima.
Talgukood 1003036
Salvesta kalendrisse