Ehitame Eesti Rahva Muuseumi

Tartumaa, Tartu, Tartu, Narva mnt 177

Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang Ajaloolise Raadi mõisapargi korrastamine. Kõigile avatud pargi käest ära osade korda seadmine. Talgutele ootame igas vanuses talgulisi, perekondi, sõpruskondi, muuseumi sõpru ja neid, keda huvitab Raadi ja Eesti Rahva Muuseumi ala korrashoid.
Talgutööd Välitööd. Riisumine, lehtede, murdunud okste ja prahi koristamine. Järveäärse puhastamine. Võsa saagimine. Vana puutrepi lammutamine. Okste põletamine. Ajakava: 10:00 Registreerumine (Raadi mõisa varemete kõrval asuvas staabis) 11.00 – 14.00 Talgutööd 14.00 Talgutoit, sõprade ja uute tuttavate suhtlemine, ekskursioon ja vabaaja programm
Talguliste maksimumarv 190
Vabu kohti 5
Kaasa võtta Reha ja/või labidas. Võimalusel saag või oksalõikur. Riietuda vastavalt ilmale. Kätte töökindad, jalga tugevad jalanõud.
Talgulistele pakutav Talgutoit. Ajalooline Raadi mõisa park koos peahoone varemetega. Huvilistele soovi korral pärast töötegemist ekskursioon giidiga. Näitused "Raadi läbi aegade", "Meie siin maal" ja "Aastaring rannakülas". Võimalus jätta talguelamus kohe ja kohapeal ELFi ja ERMi korraldatud talgulugude kogumisretkele.
Lähem info talguobjekti kohta http://register.muinas.ee/?menuID=monument&action=view&id=7088
Talgujuhid
Siim Angerpikk
Viljar Pohhomov
Agnes Aljas
Kristjan Raba
Sirje Madisson
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise
Kogunemine Ootame talgulisi alates kella pärast kella 10-t Raadi pargis asuvate mõisahoone varemete juurde.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Registreerige end talgustaabis, mis on avatud enne kella 11-t. Samuti käige staabist läbi peale talgutööde lõpetamist.
Talgukood 11041914
Salvesta kalendrisse