Eesti Rahva Muuseumi Raadi pargi korrastamine

Tartumaa, Tartu, Narva mnt 177

  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 01. mai 2010
Talgute eesmärk ja hüvang Ehitan ERMi 2010! Eesmärgiks on korrastada Eesti Rahva Muuseumi pargiala. Talgutele ootame igas vanuses talgulisi, perekondi, sõpruskondi, muuseumi sõpru ja neid, keda huvitab Raadi ja Eesti Rahva Muuseumi ala korrashoid. Mõttetalgutel kella 14st saab jagada ka oma mõtteid Raadi pargi arendamiseks. Lapsed võivad ka ise oma mänguasjad, pallid, reketid kaasa võtta. Registreerumine algab kella 10st staabis, 11st algavad heakorratööd, mis kestavad 15.00ni, millele järgneb lõunapaus talgulistele ja üllatus-kontsert.
Talgutööd Pakume tööd kolmel alal – linnapoolne ehk lõuna-park, muinsuskaitse park ehk põhja-park ja ERMi mõisapark, lisaks mõttetalgud lõpupoole ja kultuuriprogramm ürituse lõpetamiseks. Peamisteks töödeks on rehitsemine, lehtede ja prahi ära kandmine ja pargiteede puhastamine. Ajakava: 10:00 Registreerumine talgu staabis (Narva mnt ja Vahi tn nurgal) 11.00 – 15.00 Talgutama 12.00 Sukeldumisklubi Maremark alustab Raadi järve puhastamist 14.00 Mõttetalgute tund 15.15 Talguliste toitlustamine alates 15.30 Kontsert ja vabaaja programm
Talguliste maksimumarv 89
Vabu kohti 2
Kaasa võtta Palume kaasa võtta rehad, kõplad ja kindlasti töökindad. Kuna registreerunud on juba 200 ringis, siis palume staabis registreerumisel ja tööde jaotamisel mõistvat suhtumist ja kannatlikkust.
Talgulistele pakutav Eesti Rahva Muuseumi ja Eesti rahvakultuuri tutvustused, ERMi planeeritava uue hoone tutvustus. Kõikidele talgulistele pakutakse töö lõppedes kehakinnitust ja üllatus-kontserti ja kultuuriprogrammi. Päris pisikesed, 1- 7-aastased talgulised, saab usaldada Mängumaa Kukerpall hoidjate hoolde.
Lähem info talguobjekti kohta http://register.muinas.ee/?menuID=monument&action=view&id=7088
Talgujuht Liisi Toom
Keeled mida talgujuht räägib Inglise, Eesti, Vene
Kogunemine Kell 11:00 Raadil, Narva mnt ja Vahi tn nurgal talgustaabis.
Muu vajalik info Kindlasti registreerige end talgustaabis, mis on avatud juba enne 11. Samuti käige staabist läbi peale talgutööde lõpetamist.
Talgukood 1003046
Salvesta kalendrisse
Ürituse pildid http://nagi.ee/photos/EestiRahvaMuuseum/sets/262377/