Eesti Jalgrattamuuseumi talgud

Järvamaa, Väätsa vald, Väätsa alevik, Pikk 9

  • Heakord
  • Muud talgud
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 29. aprill 2017
Talgute eesmärk ja hüvang Eesti Jalgrattamuuseumi ja selle ümbruse korrastamine koos ettevalmistamisega suviseks kõrghooajaks. Samuti valmistame muuseumiümbrust ette jalgratta 200. juubeli pidustusteks.
Talgutööd Korrastame muuseumihooneid ja nende ümbrust, sh muuseumi siseruume peale keskküttesüsteemi ehitamist. Teeme väiksemaid värvimistöid - talgulistel on harukordne võimalus värvida muuseumi aidahoone enam kui 150 aasta vanust lage ning tõrvaõlitada sama vanu siseseinu. Halva ilma korral leiame ka muud tubast tegevust.
Talguliste maksimumarv 30
Vabu kohti 27
Kaasa võtta Tööriided, töökindad, hea tuju
Talgulistele pakutav Vaba sissepääs muuseumisse koos ekspositsiooni tutvustusega (soovi korral). Väike kehakinnitus koos kohvi ja teega. Kõik talgulised saavad eluaegse nimelise priipääsme Eesti Jalgrattamuuseumisse!
Talgujuht Valdo Praust
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene, Inglise, Soome
Kogunemine Muuseumihoonesse (Pikk 9 Väätsa)
Muu vajalik info Jalgrattamuuseum tegutseb Väätsal, 1893. aastal ehitatud ajaloolises vallamajas. Muuseumi seitsmes saalis on eksponeeritud üle saja ajaloolise jalgratta, mis moodustavad süsteemse väljapaneku jalgratta ajaloost alates aegade algusest kuni 1990. aastateni. Lisateave - http://www.velomuseum.ee/ ja http://www.facebook.com/velomuseum.estonia/
Talgukood 170401014
Salvesta kalendrisse