EELK Rakvere Kolmainu kirik

Lääne-Virumaa, Rakvere linn, Rakvere Pikk 19

  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 04. mai 2019
Talgute eesmärk ja hüvang Hea EELK Rakvere Kolmainu koguduseliige. Põõrdun juba mitmendat kevadet TEEME ÄRA talguraames meie koguduserahva poole, et üheskoos ka registreeritud üleriigilise talguraames osaleda oma koguduse koristustalgutel. Seega utsun Teid laupäeval, 4.mail 2019 kell 10.00 Teie Kihelkonna kiriku, noortemaja ja haljasalade koristustalgutele. Ka käesoleval aastal toimuvad osaliselt Rakvere linnapäevad kirikupargis ja pastoraadi ümbruses. Tahaksime väga näidata, et meie kiriku ümbert oleks puhas, samuti seda kiriku seest ja ka noortemaja, kus on tihti peale koguduserahva ka üritusi linnarahvale. Samuti on meil pastoraadimajas erivajadustega inimeste töökeskus, mis samuti kõigile avatud. Seega palun südamest ka Teil anda oma panus eelpool mainitud teema üle…Ootan Teid siis sel kaunil kevadpäeval kell 10.00 koguduse noortemajas, kus jagame tööülesanded. Plaanime kella 13.00 lõpetada talgupäeva ja siis üheskoos süüa talgusuppi ja mõtiskleda tehtu üle ning teha ehk ka uusi plaane. Kui lähete koguduse kodulehele on Teil võimalik kohe ühe väikese kliki abil end registreeruda ja nii on mul paar päeva ka aega Teie tarvis korraldada tänulik vastuvõtt. Võtke ka sõber kaasa! Talgujuht Karl Mäesepp 5513771, karlmaesepp@gmail.com
Talgutööd Kirikus, noortemajas, haljasaladel ja kiriku ümber soovime koos koristustalgul teha kõikide silmis taas kõik puhtamaks ning kaunimaks.
Talguliste maksimumarv 35
Vabu kohti 8
Kaasa võtta Ämber, tolmulappe, reha ehk eelnevalt talgujuhiga planeerides saad omale vajalikke tarbeid valida. Ka hea tuju kotti!
Talgulistele pakutav Soe talgusupp, talgujuhi poolt küpsetatud kook ja mõnus seltskond.
Talgujuht Karl Mäesepp
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Vene
Kogunemine Koguduse noortemajja kirikuhoovis kell 10.00
Talgukood 190313060
Salvesta kalendrisse