Coca-Cola Hellenicu, Tallinna Vee ja USA Saatkonna rannakoristustalgud Pikakari rannas

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Paljassaare poolsaar, Pikakari rand.

  • Heakord
  • Liitumine on lõppenud
  • Toeta
Talgud toimusid 07. mai 2011
Talgute eesmärk ja hüvang Koristame üheskoos Põhja-Tallinna linnarahva jaoks olulist Katariina kai juures asuvat Pikakari randa ja rannaümbruses olevat parkmetsa talve jooksul tekkinud prügist ja muust prahist.
Talgutööd Kõigepealt koristame üheskoos Coca-Cola HBC, Tallinna Vee ja USA Saatkonna töötajatega randa/metsa, seejärel suundume Tallinna Vee Reoveepuhastusjaama supile ja pirukale.
Talguliste maksimumarv 150
Vabu kohti 18
Kaasa võtta Soojad riided! Ka siis, kui ilm tundub päikseline ja soe. Kuna ranna lähedane metsa-alune on niiskevõitu, siis soovitav oleks jalga panna vett taluvad jalanõud. Samuti võib meretuul olla teatud päevadel väga jahe. Palun arvestada sellega ka siis, kui ilm tundub imekena (möödunud aastal oli sooja 13 kraadi). Rehad, labidad, kindad, mütsid ja kotid on kohapeal.
Talgulistele pakutav Töövahendid, joogipoolis, supp ja võimalus teha midagi üheskoos ära!
Talgujuht Piret Jaaks
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise, Vene
Kogunemine Koguneme 10.45 Pikakari rannas olevatesse parklatesse (neid on 2). Alustame sissejuhatava osaga kell 11.00, kus tutvustame töökorraldust, jagame kätte töövahendid, ütleme mõned motiveerivad sõnad ning anname ülevaate päevakavast.
Talgukood 1103284
Salvesta kalendrisse