Avijõe retk

Ida-Virumaa, Avinurme vald, Kaasiksaare-Avinurme-Vadi-Lohusuu

Talgud toimusid 03. mai 2013
Talgute eesmärk ja hüvang Eesmärk on kahepäevase kanuuretke raames korjata kokku ka praht Avijõelt.
Talgutööd Prahikoristus kanuuretke raames.
Talguliste maksimumarv 100
Vabu kohti 0
Kaasa võtta Kindad prahi korjamiseks
Talgulistele pakutav Esimesel päeval on kavas väiksem soojendussõit Kaasiksaare- Avinurme, võimalus on kasutada ujulat ja saunu. Samal õhtul toimub ka suur avalik tasuta kultuuripidu ansambliga „onud“. Retk jätkub teisel päeval tehes söögi ning mängude peatuse Vadi külamaja juures ning lõppedes Lohusuu laulukaare juures, kus samuti on toitlustamine ning pidulik ürituse lõpetamine. Peale lõppu viivad bussid rahva tagasi Avinurme.
Talgujuht Lii Roosa
Keeled mida talgujuht räägib Eesti, Inglise
Kogunemine 15.00 Registreerimine Avinurme koolimajas. Võimalus panna ära oma majutusasjad spordisaali. 16:00 Väljub kanuutajate buss Avinurme kooli eest kanuude vettelaskmispaika. 16.30 Väljub raftidega sõitjate buss Avinurme kooli eest raftide vettelaskmispaika.
Lisainfo talgute või talguobjekti kohta Liigutakse kanuude või raftidega. Igas paadis on prügikott. Lisainfo ja registreerimine retkele: http://pakmty.ee/PAK_kanuuretk_3-4_mai_Avijoel_291.htm Üldinfo ja korraldus: Lii Roosa 56208461 pakmty@pakmty.ee Matka tehnilised küsimused ja korraldus: Aivar Saarela 5512354 aivar@avinurme.ee
Talgukood 13042416
Salvesta kalendrisse